اخبار کوتاه داخلی
 

شهسواری: لژیونر شدن شروع یک فصل تازه است

ملی پوش تنیس روی میز بانوان ایران گفت: با حضور در لیگ ترکیه سطح کارمان را بالا می‌بریم و این اتفاق می‌تواند شروعی برای لژیونر شدن ما و دیگر دختران ایرانی باشد.به گزارش ایسنا، ملی پوش تنیس روی میز بانوان در مورد عقد قرارداد با تیم ترابزون اسپور ترکیه گفت: چند وقت پیش فدراسیون ترکیه با مکاتبه‌ای که با فدراسیون ایران انجام داد درخواست دو بازیکن داشت. همین باعث شد که من و مریم صامت با ترابزون قرارداد بستیم. دو مرحله از پلی آف ترکیه باقی مانده است که فروردین و اردیبهشت ماه برگزار می شود و ما هم به تیم ملحق می شویم.او در مورد قرارداد با تیم ترکیه‌ای بیان کرد: چون فقط دو مرحله از پلی آف آنها باقی مانده و ما در این دو مرحله بازی می‌کنیم احتمالاً قراردادمان زیاد نیست . این حضور در ترکیه می‌تواند شروع فصل جدیدی برای لژیونر شدن ما و دیگر بازیکنان باشد.

ساحلی بازان به عمان باختند و صعود کردند

تیم فوتبال ساحلی ایران که جایگاه دوم رنکینگ جهانی را دارد در رقابت های قهرمانی آسیا با نتیجه ۴ بر ۳ مقابل عمان شکست خورد و به عنوان تیم دوم به دور بعدی مسابقات صعود کرد.به گزارش ایرنا، حریف عمانی ، هجومی تر ظاهر و موفق شد ۲ بر صفر پیش بیفتد. البته در همان وقت اول تیم ایران یکی از گل های خورده را توسط محمد معصومی زاده جبران کرد. در ۱۲ دقیقه وقت سوم ساحلی بازان ایران موفق شدند با حرکت دوباره معصومی زاده گل تساوی را به ثمر برسانند.در ادامه مسابقه اشتباه مدافعان ایران و پیمان حسینی گلر تیم سبب شد عمانی ها به گل سوم برسند. این پایان کار نبود و تیم عمان چهارمین گل را نیز به ثمر رساند ، محمد احمد زاده یکی دیگر از گل های حریف را جبران کرد ولی در نهایت شاگردان مارکو اوکتاویو با قبول شکست به عنوان تیم دوم گروه چهارم به مرحله حذفی صعود کردند.به این ترتیب تیم عمان به عنوان سرگروه در دیدار بعدی به مصاف بحرین می رود و ساحلی بازان ایران مقابل تیم ژاپن صف آرایی می کنند.

کتایون اشرف برای قضاوت در کاپ ۵ اسلالوم دعوت شد

کتایون اشرف داور بین المللی اسلالوم کشورمان از سوی فدراسیون جهانی قایقرانی برای قضاوت در مسابقات کاپ ۵ در چک دعوت شد.به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، داوران مسابقات کاپ ۵ اسلالوم در سال ۲۰۱۹ از سوی فدراسیون جهانی قایقرانی معرفی شدند که در بین آن ها نام کتایون اشرف داور بین المللی اسلالوم کشورمان نیز دیده می شود.بر این اساس کتایون اشرف برای قضاوت در این مسابقات که از ۱۵ تا ۱۷ شهریور ماه سال آینده در شهر پراگ جمهوری چک برگزار می شود انتخاب شده است.پیش از این کتایون اشرف برای قضاوت در مسابقات قهرمانی زیر۲۳ سال و جوانان جهان که از ۲۵ تا ۳۰ تیرماه در کراکو لهستان برگزار

می شود، انتخاب شده بود.

علی دایی: همیشه طرفدار کشتی بوده ام

علی دایی با حضور در خانه کشتی نظاره‌گر تمرینات اردوی تیم ملی کشتی آزاد بود.به گزارش خبرگزاری مهر، علی دایی درباره حضورش در جمع کشتی‌گیران گفت: سابقه دوستانه زیادی با این رشته داریم؛ چند سال قبل هم یک بار به اردو آمده بودم و خیلی دلم می‌خواست دوباره از نزدیک کشتی‌گیران را ببینم.وی ادامه داد: همیشه دوست دارم این ارتباط بماند. چه زمانی که ایران بودم و چه زمانی که در خارج بازی می‌کردم همیشه نتایج کشتی را دنبال می‌کردم. خودم از طرفداران کشتی هستم، اما متأسفانه خیلی نمی‌توانم برای تماشای مسابقات به سالن کشتی بروم، اما همیشه از طرفداران کشتی در مسابقات مختلف بوده‌ام.سرمربی تیم فوتبال سایپا افزود: از دوران کودکی و جوانی همیشه پیگیر کشتی بودم و با کشتی‌گیران زیادی رفاقت دارم.

نسخه مناسب چاپ