اصلاح شبکه آبرسانی و لوله‌گذاری در نصیرشهر
بهارستان ـ خبرنگار اطلاعات: با صرف هزینه‌های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی عملیات اصلاح شبکه و انشعابات در نصیرشهر در حال انجام است.

مدیر امور آبفای نصیرشهر با اعلام این خبر افزود : با عنایت به تراکم جمعیتی بالا و ساخت و ساز و توسعه محدوده شهری و از طرفی به لحاظ قدمت و فرسودگی خطوط و شبکه‌های آبرسانی و همچنین قطر پایین خطوط و عدم تطابق جمعیت زیر پوشش با این شبکه‌ها، پیرو دستور و تأکید مدیرعامل شرکت (مهندس صدرائیه) موضوع اصلاح و بهسازی شبکه‌های آبرسانی و همچنین انشعابات این شهر در دستور کار قرار گرفته و مطابق اولویت بندی در حال انجام است.

اصغر صبری با اشاره به اقدامات در حال انجام در این زمینه یادآور شد: اسفند جاری ۴۳۰ متر از شبکه و خطوط آبرسانی فرسوده و قدیمی در خیابان امام خمینی(ره) و همچنین کوچه‌های مرتبط از جمله لاله ۱۸ از مدار توزیع خارج و به جای آن شبکه‌های آبرسانی جدید مطابق با استانداردهای لازم و با استفاده از لوله‌های پلی‌اتیلن سایز ۱۱۰ میلی‌متری انجام و وارد مدار توزیع می‌شود.

او اضافه کرد: همزمان با همین عملیات، پروژه بهسازی و به‌روزرسانی انشعابات این شبکه نیز در دستور کار قرار گرفته و انجام می‌شود. که طی آن ۱۵۰ رشته انشعاب فرسوده و قدیمی و کنتورهای از کار افتاده تعمیر و بهسازی یا کلاً تعویض می‌شود.

نسخه مناسب چاپ