تجلیل از آموزشیاران نهضت سوادآموزی استان تهران در قرچک
قرچک ـ خبرنگار اطلاعات:در مراسمی با حضور معاون آموزش نهضت سوادآموزی کشور از آموزشیاران و معلمان نهضت سوادآموزی استان تهران در شهرستان قرچک تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم معاون آموزش نهضت سوادآموزی کشور گفت: همه امکانات فراهم است تا افرادی که از داشتن نعمت سواد محروم هستند، در کلاس‌های نهضت شرکت کنند و با سوادشوند که این موضوع فقط همت این عزیزان را می‌طلبد.

علیرضا نخعی افزود: از نهادهای مردمی در روستاها وبخش‌های سراسر کشور می‌خواهیم این عزیزان را تشویق و راهنمایی کنند تا آنها بیایند و از این نعمت بهره مند شوند.

معاون نهضت سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان تهران هم در این مراسم گفت: با چاپ کتاب به صورت متمرکز برای اصناف شهرستان‌های ملارد و شهریار امکان استفاده ازکلاس‌های آموزشی را فراهم آورده‌ایم تا این عزیزان بتوانند در کنار کارهای روزانه هم بخوانند و هم بنویسند.

رضا اصلانی گفت: دراستان تهران ۱۵شهرستان درگیر طرح آموزش هستند که تا امروز نتایج خوبی را نیز کسب کردند که از جمله به پاکدشت می‌توانیم اشاره کنیم که نرخ بیسوادی در آن نزدیک به صفر شده است.

غلامرضا بختیاری، رئیس اداره آموزش و پرورش قرچک نیزگفت: امروز از ۴۳ آموزشیار نهضت سوادآموزی از ۲۱منطقه این استان تجلیل به عمل آمد تا بتوانیم گوشه‌ای از زحمات این عزیزان را جبران کنیم.

نسخه مناسب چاپ