آگاه شدن از اقدامات شهرداری حق مردم است
تبریز ـ خبرنگاراطلاعات: شهردار تبریز گفت: مردم حق دارند از اقدامات و اطلاعات مربوط به شهرداری که به عموم مرتبط است، مطلع باشند.

ایرج شهین باهر در جلسه شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به کلیات احکام برنامه ۵ ساله شهرداری، اظهار داشت: احکام برنامه‌های ۵ ساله شهرداری یک برنامه کلان است که موضوعات ریز از آن استحصال می‌شود.وی با اشاره به لزوم شفافیت در ارائه اطلاعات شهرداری به مردم افزود: آنان حق دارند که از اطلاعات عمومی شهرداری مطلع باشند، که بر این اساس این اطلاعات به صورت شفاف در سایت شهرداری قرار می‌گیرد و مردم به راحتی می‌توانند از آن آگاه شوند.

شهین باهر اضافه کرد: ما تا جایی که بتوانیم شفافیت در اطلاعات شهرداری را افزایش می‌دهیم و این در حالی است که قبلاً این گونه نبوده است.

مراسم تحلیف عضو جدید شورای شهر تبریز

مراسم تحلیف محمدحسن اسوتچی به‌عنوان جانشین مرحوم اشرف‌نیا، عضو فقید شورای شهر تبریز برگزار شد.

نخستین جلسه شورای شهر تبریز پس از ابلاغ نامه فرمانداری منوط بر معرفی محمدحسن اسوتچی به‌عنوان جانشین عضو فقید شورای اسلامی شهر تبریز، برگزار شد.

‏محمد حسن اسوتچی عضو شورای اسلامی شهر تبریز شورا را نمادی از حضور خرد جمعی در مدیریت شهری دانست و با قدردانی از تمامی کسانی که در راهیابی وی به شورا کمک کرده‌اند، اظهار داشت: شورا به‌گونه‌ای است که در آن باید با حرکت جمعی پیش رفت و توان تک روی در آن وجود ندارد.

اسوتچی با اشاره به لزوم همکاری‌های مردم در تصمیم‌گیری‌ها و اعمال سیاست‌های شهری گفت: همواره تلاش خواهیم کرد از نظرات مردم و همکاران خدوم مدیریت شهری استفاده کنیم.این عضو شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به اینکه نشستن در صندلی شورا مسئولیت دارد، خاطرنشان کرد: امیدوارم در انجام وظایف خود موفق باشم.

نسخه مناسب چاپ