بیماران کرونایی بی ‌بضاعت در اصفهان رایگان درمان می شوند
اصفهان – خبرنگار اطلاعات: سخنگوی ستاد استانی مقابله و پیشگیری بیماری کرونا در اصفهان گفت: براساس مصوبه این ستاد، پولی بابت هزینه‌های درمانی از بیماران کرونایی بی ‌بضاعت و اتباع خارجی استان دریافت نمی ‌شود.
حجت ‌الله غلامی در حاشیه بیست و یکمین جلسه این ستاد افزود: بر اساس تصمیم ستاد، شناسایی بیماران بی ‌بضاعت در دستور کار واحدهای درمانی قرار دارد تا هزینه‌های آنها به صورت کامل توسط دانشگاه علوم پزشکی و نهادهای مربوطه پرداخت شود و پولی از آنها گرفته نشود.
وی با بیان این که طرح نوبت بندی خودروها (زوج یا فرد) تا ۲۰ فروردین ادامه دارد، تاکید کرد: تردد بین استانی خودروها همچنان ممنوع است و خودروهای غیر استانی بازگردانده می‌ شوند.
سخنگوی ستاد استانی مقابله و پیشگیری بیماری کرونا در اصفهان با اشاره به ممنوعیت تردد بین شهری خودروهای غیربومی در استان گفت: تردد در تفرجگاه‌ها، پارک‌ها و فضاهای فرهنگی و گردشگری استان هم تا ۲۰ فروردین ممنوع است.
غلامی در ادامه به تشریح نحوه فعالیت اصناف هم پرداخت و افزود: فقط صنوف بهداشتی و درمانی، تولید و توزیع کنندگان مایحتاج عمومی مردم مجاز به فعالیت هستند و سایر صنوف تا ۲۰ فروردین تعطیل خواهند بود.

نسخه مناسب چاپ