درگیری مسلحانه پلیس با قاچاقچیان و کشف ۵/۲تن موادمخدر
سرویس حوادث: فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف ۲تن و ۵۲۹کیلوگرم انواع موادمخدر در درگیری پلیس با قاچاقچیان در شهرستان خاش و دستگیری سه قاچاقچی خبر داد.

سردار محمد قنبری در این‌باره اظهار داشت: چندی قبل پلیس مبارزه با موادمخدر خاش با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان، از جا به جایی محموله بزرگ مواد افیونی توسط اعضای یک شبکه حرفه‌ای، از مناطق مرزی استان به حوزه استحفاظی در این شهرستان مطلع شد.

در این باره تیم‌های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر خاش با رصد مداوم تحرکات اعضای این شبکه مسلح، یک دستگاه خودرو وانت نیسان و دو دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ و پژو پارس متعلق به اعضای این گروه را هنگام تردد در یکی از محورهای فرعی شناسایی و مورد نظر

قرار دادند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تاکید کرد: قاچاقچیان پس از ورود به منطقه کمین وقتی خود را در محاصره پلیس دیدند، با تیراندازی به سمت ماموران انتظامی قصد فرار از محل را داشتند. در این درگیری مسلحانه، بر اثر آتش پر حجم تکاوران پلیس، قاچاقچیان که عرصه را بر خود تنگ دیدند با رها کردن خودروها به سمت ارتفاعات منطقه متواری که با هوشیاری و سرعت عمل مأموران سه نفر از آنها دستگیر شدند.

قنبری گفت : ماموران در بازرسی از خودروهای توقیف شده در مجموع ۲تن و ۵۲۹کیلو و ۳۱گرم انواع موادمخدر شامل یک تن و ۵۹۸کیلو و ۵۳۱گرم تریاک و ۹۳۰کیلو و ۵۰۰گرم حشیش را به همراه ۲قبضه سلاح کلاش و مقادیری مهمات جنگی کشف کردند.

نسخه مناسب چاپ