آغاز مجدد رسیدگی به پرونده‌های دادگستری استان قزوین از اردیبهشت
قزوین ـ خبر نگار اطلاعات: به منظور جلوگیری از گسترش شیوع ویروس کرونا ادامه روند رسیدگی به پرونده‌های دادگستری استان قزوین از اردیبهشت ماه آغاز می‌شود.

رئیس کل دادگستری استان قزوین با اشاره به کاهش یک درصدی پرونده‌های وارد شده به دادگستری استان در سال گذشته گفت: در دادگستری استان قزوین مجموعا ۱۳هزار و ۴۶۰ پرونده معوقه وجود داشت که در ماه‌های آخر سال به طور فوق‌العاده مورد بررسی قرار گرفت و طبق آمار ۸ر۴۷درصد این پرونده‌ها مختومه شد.

حجت‌الاسلام قدرتی افزود: از ابتدای آغاز به کار رسیدگی به پرونده‌های معوق تاکنون ۶ هزار و ۴۳۶ پرونده مختومه شده است.

وی ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس کرونا برای رسیدگی به پرونده‌های معوق ناچار به انتقال اوقات تعیین شده به اردیبهشت ماه شدیم و امیدواریم با برنامه ریزی‌های صورت گرفته پرونده‌های باقیمانده در کوتاه‌ترین زمان مورد بررسی قرار گیرند.

رئیس کل دادگستری استان قزوین همچنین به پیگیری تحقق شعار امسال با عنوان «سال جهش تولید» اشاره کرد و گفت: برای تحقق این شعار دیدار از مراکز تولیدی و کارخانه‌ها بیشتر خواهد شد.

حجت‌الاسلام قدرتی با بیان این مطلب که از تعطیلی ۲۱ واحد تولیدی در سال گذشته جلوگیری به عمل آمد، گفت: سال گذشته برای تحقق شعار «رونق تولید» در استان قزوین تعامل خوبی بین دستگاه قضایی و اجرایی صورت گرفت و به این ترتیب از تعطیلی ۲۱ واحد تولیدی استان و بیکار شدن ۱۴۰۰ نیروی کار جلوگیری شد و امسال نیز دیدار از مراکز تولیدی و کارخانه‌ها بیشتر می‌شود تا با شناسایی مشکلات تولید کنندگان راهکارهای مناسب برای آن‌ها ارائه شود.‏

نسخه مناسب چاپ