رئیس عقیدتی سیاسی وزارت دفاع:ارتش چون نگین، در آسمان پر افتخار کشور می‌درخشد
حجت‌الاسلام والمسلمین سید‌ضیاء‌الدین آقاجانپور در دیداربا امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح فرارسیدن روز ارتش را به وی تبریک گفت.

‌به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع با تبریک بیست و نهم فروردین سالروز ارتش جمهوری اسلامی ایران و حماسه آفرینی‌های نیروی زمینی قهرمان خاطرنشان کرد: همانگونه که بارها فرمانده معظم کل قوا در بیانات حکیمانه خود تاکید فرموده اند امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران از اقتدار و قدرت بازدارندگی فراوانی برخوردار است و به نحو شایسته توانسته است ماموریت‌های خطیر محوله را به نحو شایسته اجرایی کند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع در این دیدار افزود: ارتش‌ از روزهای قبل از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و پس از آن در دوران دفاع مقدس با حفظ قدرت بازدارندگی ملی همچون نگینی در آسمان پر‌افتخار کشور می‌درخشد.

حجت‌الاسلام والمسلمین آقاجانپور یادآور شد: تجلیل و تکریم ارتش سرافراز جمهوری اسلامی ایران تقدیر از چهار دهه جانفشانی ، ایثارگری، خودباوری و ولایت مداری رزمندگان پا در رکاب ایران اسلامی است که جان خویش را برای حفظ امنیت ملی در طبق اخلاص

نهاده‌اند. وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح هم در این دیدار نقش و جایگاه ارتش را در اقتدار امروز ایران اسلامی ستودنی دانست و گفت: وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح برخود فرض می‌داند با تمامی توان از نیروهای مسلح مقتدر ایران اسلامی و به ویژه ارتش جمهوری اسلامی ایران به طور کامل حمایت و پشتیبانی کند.

‌حجت الاسلام آقاجانپور همچنین به مناسبت ۲۹فروردین روز ارتش در دیدار با امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش گفت: اگر نیروهای مسلح از اقتدار بالایی برخوردار باشند بیگانگان به خود اجازه تعرض به کشور را نخواهند داد.‌رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع اظهار داشت: امروز با گذشت ۴۱سال از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و تجربه هشت سال دفاع مقدس به خوبی این اقتدار و توانمندی را می‌توانیم در مجموعه ارتش و سپاه مشاهده کنیم.

وی ادامه داد: حضرت امام (ره) ۲۹فروردین را روز ارتش نامگذاری فرمودند و دوم اردیبهشت سال ۵۸ فرمان تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را صادر کردند و متعاقبا در ۵ آذر فرمان تشکیل بسیج ۲۰ میلیونی را صادر فرمودند.وی افزود: امام به درستی می‌دانستند که این نظام با آرمان‌هایی که ارائه می‌کند دشمنانی را خواهد داشت که دست از عناد با نظام اسلامی برنخواهند داشت لذا تقویت بنیه دفاعی کشور از راهبردها و یادگارهای ماندگار بنیانگذار جمهوری اسلامی است.

وی با بیان خاطره ای به نقل از مقام معظم رهبری در دیدار با امام خمینی‌(ره) اظهار داشت: در زمانی که صحبت از ارتش و سپاه به میان آمد حضرت امام دو دست خود را بالا بردند و فرمودند یک دست ارتش و دست دیگر سپاه است و این دو بازوی توانمند از انقلاب و میهن دفاع می‌کند.

حجت الاسلام و المسلمین آقاجانپور وحدت میان ارتش و سپاه را در شرایط کنونی بیش از پیش ضروری و لازم برشمرد و گفت: به برکت انتصاب فرمانده کل ارتش و فرمانده کل سپاه این همدلی و یک آهنگی را امروزه در سطح گسترده‌تری ناظر و شاهد هستیم؛ تا آنجا که این دو سازمان هم افزا در کنار مشارکت وزارت دفاع و در حوزه امنیت اجتماعی با اقدامات تامینی نیروی انتظامی و تحت راهبری و مدیریت و هدایت ستاد کل نیروهای مسلح در موضوع کرونا با تقسیم کار با اقداماتی جهادی و انقلابی نگرانی مسئولان و متولیان حوزه سلامت و بهداشت جامعه را با

راه‌اندازی بیمارستان‌های سیار، نقاهتگاه‌ها، سمپاشی معابر، تولید مواد ضد عفونی کننده، تولید انواع ماسک‌ها، کنترل ترددهای شهروندان و…

بر طرف کردند و آرامش را به جامعه ما برگرداندند.

نسخه مناسب چاپ