وام یک میلیون تومانی یارانه بگیران پنجشنبه واریز می‌شود
افرادی که تا دیشب (۳۱ فروردین) پیامک به ۶۳۶۹ ارسال کرده اند، وام یک میلیون تومانی خود را تا پنج‌شنبه این هفته دریافت می کنند.

حسین میرزایی سخنگوی تسهیلات حمایتی کرونا با اعلام این مطلب گفت: تاکیدکرد: این وام به کسانی تعلق می گیرد که پیش از این یارانه دریافت می کردند، سرپرست خانوار هستند و سیمکارت به نام آنهاست.

وی افزود: همچنین افرادی که تا هفتم اردیبهشت پیامک بزنند، پنجشنبه آینده وام یک میلیون تومانی برایشان واریز می شود.

سخنگوی تسهیلات حمایتی کرونا گفت: افرادی که سیمکارتی به نامشان نیست می توانند تا ۱۸اردیبهشت برای تهیه سیمکارت مراجعه کنند و وام این افراد پس از ماه از ماه مبارک رمضان به حسابشان واریز می شود. وی گفت: ارسال پیامک با سیمکارت شخصی به منزله این است که افراد متقاضی دریافت وام یک میلیون تومانی هستند و علاوه بر آن اجازه می دهند که ٣٠ قسط به مبلغ ٣۵ هزار تومان از یارانه آنها کسر شود.

واریز کمک ویژه ماه مبارک رمضان؛ امروز درهمین حال سخنگوی سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد: امروز کمک ویژه ماه مبارک رمضان به حساب سرپرستان خانوار ۳ میلیون نفر واریز خواهد شد.به گزارش ایلنا، مهدی قمصریان در صفحه تویتتر خود نوشت: کمک بلاعوض ویژه مبارک رمضان دوشنبه شب به حساب سرپرستان خانوار حدود ۳ میلیون نفر واریز می‌شود. این کمک بلاعوض مانند پرداخت اسفند و فروردین براساس بعد خانوار از ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان خواهد بود.

نسخه مناسب چاپ