تلاش باشگاه سویا برای به خدمت گرفتن آزمون
 

روزنامه اسپانیایی تایید کرد باشگاه سویا در نظر دارد برای خرید سردار آزمون با چهار باشگاه مطرح قاره اروپا رقابت کند.

به گزارش ایلنا، سردار آزمون، مهاجم ملی پوش ایرانی تیم زنیت روسیه با فرا رسیدن روزهای پایان فصل و نزدیک شدن به نقل و انتقالات تابستانی با مشتریان بزرگی در سراسر قاره اروپا رو به رو شده است.

روزنامه estadiodeportivoعکس یک جلد روزنامه خود را به شادی گل سردار آزمون با پیراهن تیم زنیت اختصاص داد و عنوان “نگاه کن” را برای این ستاره ایرانی انتخاب کرد.

در گزارش این روزنامه آمده است: مونچی، مدیر ورزشی باشگاه سویا تصمیم دارد برای فصل آینده تمامی نقاطی که کادرفنی در نظر دارد را تقویت کند و خط حمله یکی از نقاطی است که بسیار مورد توجه او قرار دارد.

سوسو، یوسف النصیری، لوک دیونگ و منیرالحدادی در حال حاضر مهاجمان سویا هستند. آرکادیوش میلیک از ناپولی یکی از اهداف باشگاه سویا بود که باشگاه ایتالیایی به فروش این بازیکن با رقم کمتر از ۴۰ میلیون یورو راضی نشده است و همینطور آنها به سراغ جذب الکساندر سورلوت، بازیکن سابق کریستال پالاس رفتند که مذاکرات آنها با هم به نتیجه نرسید.

آخرین مهاجمی که به سویا مرتبط شده سردار آزمون ۱۸۶ سانتی متری است که بیشتر دوران حرفه‌ای خود را در روسیه سپری کرده و در روبین کازان و روستوف حضور داشته است. او در ژانویه ۲۰۱۹ با قیمت ۱۲ میلیون یورو با قراردادی تا ژوئن ۲۰۲۲ به تیم زنیت روسیه ملحق شد. اکنون با توجه به شرایط به نظر می‌رسد باشگاه روسی برای فروش این مهاجم ۲۵ تا ۳۰ میلیون یورو درخواست کند.

این روزنامه تایید می‌کند باشگاه سویا در بین لیست ۵ باشگاه علاقه مند این مهاجم ایرانی است. او طی ۲۹ بازی رسمی برای زنیت ۱۴ گل به ثمر رسانده و همینطور ۷ پاس گل ارسال کرده است. رقبای سویا برای خرید این بازیکن می‌توانند اتلتیکو مادرید، ناپولی، فیورنتینا و وستهام باشند که علاقه دارند تا هرچه سریعتر این بازیکن را

جذب کنند.

نسخه مناسب چاپ