اخبار کوتاه خارجی
 

ناپولی مذاکره‌ای برای جذب سردار نداشته است

یک خبرنگار ایتالیایی اعلام کرد مذاکره باشگاه ناپولی برای جذب سردار آزمون مهاجم ایرانی هنوز صورت نگرفته است.به گزارش خبرنگار مهر، «نیکولو سکارینی» در گفتگو با یکی از برنامه‌های رادیویی ایتالیا اظهار داشت:فکر می کنم ناپولی دیدگاه های بلندمدتی دارد و چند بازیکن در خط دفاع، هافبک و حمله را ارزیابی می کند.سکارینی درباره خبرهای مربوط به جذب سردار آزمون مهاجم ایرانی تیم زنیت روسیه گفت: آزمون بازیکنی است که ناپولی او را می پسندد ولی تاکنون هیچ اقدامی از سوی باشگاه زنیت برای شروع مذاکره صورت نگرفته است.وی همچنین تصریح کرد: گتوزو (سرمربی ناپولی) هرکاری که ممکن باشد انجام می دهد تا مرتنس را حفظ کند زیرا این بازیکن را برای تیمش ضروری می داند.

یوفا برگزاری باقی مانده لیگ‌ها را اجباری کرد

یوفا اعلام کرد کشورهای اروپایی باید بازی های باقی مانده لیگ‌های خود را برگزار کنند.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، کمیته اجرایی یوفا به ۵۵ فدراسیون عضو هشدار داد اگر بازی های باقی مانده لیگ ها را برگزار نکنند ممکن است از لیگ قهرمانان و لیگ اروپا اخراج شوند. این سازمان کشورهای اروپایی را به از سر گیری دوباره رقابت ها مجبور کرد. هشدار یوفا به این خاطر بود که فدراسیون ها پایان لیگ های خود را اعلام نکنند، اتفاقی که برای لیگ بلژیک و هلند رخ داد.

گفتنی است که لیگ های اروپایی از اواسط مارس (اواخر اسفند) به دلیل بحران کرونا متوقف شدند.

هری کین در ۲ راهی مادرید و تورین

کاپیتان تیم ملی فوتبال انگلیس در ۲ راهی مادرید و تورین قرار گرفته است چون او در پایان فصل از تاتنهام جدا خواهد شد.

به گزارش ایرنا، در سال‌های اخیر تاتنهام نتوانسته جامی را به دست آورد و شرایط نابسامان این تیم در فصل جاری و دور شدن از سهمیه لیگ قهرمانان اروپا سبب شده تا هری کین در اندیشه جدایی باشد.سران باشگاه تاننهام نیز می‌دانند که این ستاره در پایان فصل جدا خواهد شد و در انتظار هستند تا به بهترین پیشنهاد پاسخ مثبت دهند اما این هری کین خواهد بود که نظرنهایی را برای انتقال خواهد داد.بنظر می‌رسد آینده کین در مادرید یا تورین خواهد بود و او باید انتخاب کند که فوتبال خود را در رئال‌مادرید ادامه خواهد داد یا به یوونتوس می‌رود.

در این راستا هر ۲ باشگاه با تاتنهام مذاکراتی جدی را انجام داده‌اند و باید در انتظار تصمیم نهایی کین و باشگاه تاتنهام بود.

دوگاری: زیدان برای جذب پوگبا وقت را تلف نکند

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال فرانسه خطاب به زیدان گفت که اگر پوگبا را می‌خواهد وقت را تلف نکند.

به گزارش خبرگزاری فارس، زیدان برای به خدمت گرفتن هموطن خود علاقه‌مند است اما قرارداد این بازیکن با منچستر یونایتد و مصدومیت طولانی مدت او در جمع شیاطین سرخ مانع از این انتقال شده است.در این میان دوگاری مهاجم سابق تیم ملی فوتبال فرانسه که به همراه زیدان موفق شدند جام جهانی ۱۹۹۸ را کسب کنند درباره انتقال پوگبا گفت: ما می‌بینیم که هافبک‌های رئال پا به سن گذاشته‌اند در حالی که باید این هافبک‌ها خطوط تیم‌های حریف را بشکنند و پوگبا با کیفیتی که از خود ارائه می‌دهد، می‌داند چگونه این کار را انجام دهد.

نسخه مناسب چاپ