اخبار کوتاه داخلی
 

پاسور تیم ملی والیبال راهی بلژیک شد

پاسور تیم ملی والیبال ایران با عقد قراردادی راهی تیم گرینیارد مزیک، قهرمان لیگ بلژیک شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، جواد کریمی پاسور تیم ملی والیبال ایران که سال گذشته در تیم پیکان توپ می‌زد به تیم گرینیارد مزیک قهرمان لیگ بلژیک پیوست.تیم مزیک یکی از با سابقه‌ترین و قدیمی‌ترین باشگاه‌های اروپا است که بیش از ۱۴ عنوان قهرمانی رادر لیگ بلژیک در کارنامه دارد و سال گذشته نیز قهرمان بلژیک شده است.

گفتنی است که کریمی در سال جدید با مزیک در لیگ قهرمانان اروپا حضور خواهد داشت. وی از معدود بازیکنانی است که پس از معروف، غفور و عبادی‌پور در لیگ قهرمانان اروپا بازی خواهد کرد.

پهلوان‌زاده: پولی در شطرنج گم نشده است

رئیس سابق فدراسیون شطرنج می گوید که پولی در این فدراسیون ناپدید نشده است و فقط بدهی‌های این فدراسیون پرداخت شده است.

مرداد پهلوان‌زاده رئیس سابق فدراسیون شطرنج در گفتگو با ایسنا، با تکذیب خبری مبنی بر ناپدید شدن ۵۰۰ میلیون تومان در فدراسیون شطرنج، گفت: این مبلغ از طرف وزارت ورزش به فدراسیون شطرنج کمک شده بود واختصاص به مسابقات خاصی نداشت ما هم تصمیم گرفتیم با توجه به لغو مسابقات، بدهی‌های فدراسیون را بدهیم بنابراین پولی گم نشده است. وی افزود: حتی در تماسی که با نیکوخصال سرپرست فعلی فدراسیون شطرنج داشتم او به من گفت که سمیع‌زاده سرپرست دبیری فدراسیون شطرنج حرفی از ناپدید شدن ۵۰۰ میلیون تومان نزده و این خبر شیطنت برخی افراد بوده است.

واگذاری کمپ مرحوم حجازی به باشگاه استقلال

وزیر ورزش و جوانان دستور داد با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، کمپ مرحوم ناصر حجازی به باشگاه استقلال تهران واگذار شود. به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، جلسه خصوصی سازی شرکت‌های فرهنگی ورزشی استقلال و پرسپولیس ، در محل سازمان خصوصی سازی برگزار شد که در این جلسه، دکتر سلطانی فروزیر ورزش و جوانان دستور داد مراحل اجرایی و اداری واگذاری قطعی کمپ مرحوم ناصر حجازی به باشگاه استقلال با کمک اداره کل ورزش و جوانان تهران صورت بگیرد و این کمپ در آینده نزدیک به باشگاه استقلال تهران واگذار شود تا این واگذاری موجبات تسریع در فرایند خصوصی سازی را به همراه بیاورد.

فرامرزیان: منابع مورد نیاز ورزش تا المپیک تامین می‌شود

معاون توسعه منابع و مدیریت وزارت ورزش و جوانان درباره نحوه تامین منابع مالی برای حضور ورزشکاران ایران در المپیک توکیو توضیحاتی داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، ژاله فرامرزیان گفت: با توجه به منابعی که در اختیار داریم و برنامه‌هایی که وجود دارد از فدراسیون‌ها حمایت می‌کنیم.برنامه ما به این صورت است که چه بخشی از این منابع را به چه نحوی در اختیار چه فدراسیونی قرار دهیم، اما آنچه که مسلم است ما برای اینکه روال عادی کار فدراسیون‌ها برقرار باشد حداقل‌هایی را برای حقوق و نگهداری سازمان‌های اداری این فدراسیون‌ها پرداخت می‌کنیم و بعد از اینکه مصوبه‌های جدید ستاد مقابله با کرونا در مورد نحوه فعالیت ورزش ابلاغ شد در خصوص آماده سازی یا اردو‌هایی که دارند، تصمیم خواهیم گرفت.

نسخه مناسب چاپ