تشکیل زنجیره انسانی در سالروز مبارزه با استکبار جهانی
 

سرویس شهرستان ها: مراسم روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و دانش آموز امسال به دلیل شیوع کرونا برگزار نشد اما مردم در برخی شهرها با راه اندازی کاروان شادی و زنجیره انسانی ، روز مبارزه با استکبار جهانی را گرامی داشتند.

معاون فرهنگی سپاه ناحیه امام حسین (ع) شهرستان کرج گفت: به مناسبت سالروز ولادت خاتم پیامبران، حضرت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق (ع) و همچنین روز دانش آموز، ۲۲کاروان شادی در شهر کرج به راه فتاد.

روح الله فضلی افزود:‌ با توجه به لغو همه برنامه ها و اجتماعات به دلیل شیوع کرونا، بنا شد که کاروان های شادی راه اندازی کنیم تا در شهر و محلات ضمن محکوم کردن حرکت فرانسه در اهانت پیامبر (ص) شادی را به مقابل خانه ها ببریم.در این باره ۲۲کاروان شادی در سطح مناطق کرج به طور خودرویی حرکت و گروه های سرود و مداحان شهر کرج در این کاروان مشارکت کردند.

همچنین به مناسبت روز ملی استکبار ستیزی، فرهنگیان بسیجی البرز در مراسمی مزار شهدای دانش آموز و مدافع حرم این استان را با شعار «شهیدان راهتان ادامه دارد » گلباران کردند. فرشته فهمیده معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش البرز در این آیین که با رعایت پروتکل های بهداشتی درآستان مقدس امام زاده محمد (ص) کرج برگزار شد، افزود: در ۱۳آبان سال ۵۷شمار زیادی از دانش آموزان برای استقرار نظام اسلامی، در دانشگاه تهران و اطراف آن به شهادت رسیدند که دانش آموزان باید با الگوگیری از آن دوران، آماده دفاع از نظام و انقلاب باشند.

تشکیل زنجیره انسانی در دلوار بوشهر

به مناسبت بزرگداشت ۱۳آبان روز ملی مبارزه با استکبار زنجیره انسانی در بندر دلوار واقع در سواحل نیلگون خلیج فارس در استان بوشهر تشکیل شد.

امام جمعه دلوار در این آیین گفت: پذیرش ذلت و عادی‌سازی روابط توسط حکام خائن امارات متحده عربی و بحرین با رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی خیانتی آشکار به آرمان رهایی قدس شریف و فزاینده تهدیدهای این رژیم نامشروع در منطقه است.

حجت الاسلام علی زاهد دوست افزود: بی شک ملت همیشه در صحنه جمهوری اسلامی در حمایت از فلسطین و خنثی کردن تهدیدها واکنشی در خور و پاسخی کوبنده به این خیانت آشکار خواهند داد. یوم الله ۱۳آبان روز مناسبی است تا به رفتار استکباری ترامپ قمارباز در وادار کردن حاکمان ذلیل و سرسپرده حاشیه خلیج فارس برای عادی سازی روابط، قاطع پاسخ دهند. همچنین به مناسبت روز ۱۳آبان ، رژه خودرویی در شهر حسن آباد مرکز بخش جرقویه علیا برگزار شد.

نسخه مناسب چاپ