‏ بانک‌ها باید پای خود را از گلوی بخش تولید بردارند
اراک ـ خبرنگار اطلاعات: رئیس کل دادگستری استان مرکزی گفت: اجرایی‌شدن شعار سال یکی از اولویت‌های مهم دستگاه قضاست.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعبدالمهدی موسوی در سفر به حوزه قضایی فراهان و دیدار با امام جمعه این شهر افزود: در حال حاضر شرایط اقتصادی بسیار سختی را پشت سر می‌گذاریم و مردم در تامین معیشت دچار مشکل هستند.

وی افزود: بانک‌ها باید پای خود را از گلوی بخش تولید بردارند تا با اشتغال بتوان بخشی از مشکلات را کاست. وی اظهار داشت: یکی از رویکردهای جدید دستگاه قضا حضور در شهرستان‌ها با هدف بررسی مسائل حقوقی، قضایی و مدیریتی حوزه قضایی، بررسی مسائل و مشکلات مراجعین، ترویج سیاست‌های اصولی دستگاه قضا و دیدار چهره به چهره با کارکنان ادارات زیرمجموعه است که در این زمینه طی ماه‌های گذشته در شهرستان‌های استان حضور پیدا کرده‌ایم، اولویت مهم قوه قضاییه این است که مدیران و کارکنان این دستگاه تکلیف خود را با انقلاب، خدمت جهادی و تفکر انقلابی روشن کنند، ما به هیچ عنوان نمی‌پذیریم فردی در دستگاه قضا اعتقادی به تفکر انقلابی و حرکت جهادی نداشته باشد.

گلباران قبور شهدا و تجدید عهد و پیمان با شهدا، دیدار از دادگستری و ساختمان شورای حل اختلاف شهرستان فراهان و نشست با قضات و کارکنان این دادگستری از برنامه‌های سفر یک روزه رئیس کل دادگستری استان مرکزی به شهرستان فراهان بود. ‏

نسخه مناسب چاپ