اخبار حوادث
 

دُم نهنگ، جان لوکوموتیوران هلندی را نجات داد!

هلند: دم یک مجسمه نهنگ مانع از وقوع سانحه ریلی و سقوط چند واگن قطار از ارتفاع شد. در این حادثه یک قطار خطوط مترو حومه شهر روتردام، از محدوده توقف ممنوع ایستگاه «دی آکر» در منطقه «اسپیکنیسه» از ریل خارج شد اما دم مجسمه نهنگ نگذاشت تا واگن ها به زمین بیفتند و نخستین واگن‌ روی دم مجسمه نهنگ از حرکت ایستاد. به گفته مقام های مترو روتردام اگر مجسمه مانع توقف قطار نمی شد، واگن‌ها از ارتفاع ??متری به پایین سقوط می‌کردند.

کرونا جان تازه داماد گلستانی را گرفت

سرویس خبر:‌ داماد ۲۴ ساله گلستانی در شهرستان آق‌قلا یک هفته پس از برگزاری مراسم عروسی بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داد.

به گزارش فارس ، این داماد یک هفته قبل مراسم جشن عروسی خود را برگزار کرد که به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان آل جلیل آق قلا بستری شد که متاسفانه جان خود را از دست داد.

کشف محموله داروی قاچاق در مسیر ارسال به عراق

سرویس خبر:‌ فرمانده پایگاه دریابانی آبادان گفت: یک محموله داروی قاچاق در عملیاتی مشترک با سربازان گمنام امام زمان (عج) از قاچاقچیان در اروندکنار آبادان کشف شد.

سرهنگ محمدعلی موسیوند اظهار داشت: قاچاقچیان قصد داشتند این داروها را که اغلب از نوع کمیاب و خارجی از جمله انسولین بود از طریق روستاهای ساحل اروند به کشور عراق قاچاق کنند.

نسخه مناسب چاپ