اخبار کوتاه داخلی
 

منطقه آزاد قشم، قهرمان والیبال ساحلی زیر ۲۰ سال شد

مسابقات والیبال ساحلی زیر ۲۰ سال ایران با قهرمانی تیم‌ منطقه آزاد قشم به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از فدراسیون والیبال، این مسابقات در کمپ ورزش‌های ساحلی بندر امیرآباد شهرستان بهشهر در استان مازندران برگزار شد.در دیدار رده‌بندی این مسابقات تیم گلستان «۱» به مصاف مازندران «۲» رفت و با شکست دو بر صفر این تیم ، جایگاه سوم مسابقات را به دست آورد.در دیدار نهایی این رده سنی نیز تیم منطقه آزاد قشم(رضا نقیبی‌زاده،ابوالحسن خاکی‌زاده) موفق به شکست دو بر صفر مازندران «۱»(میلاد سام ، علیرضا جعفری) شد تا عنوان قهرمانی این رده سنی را از آن خود کند.

فرامرزیان: پاداش سال ٩٧ قهرمانان پرداخت می‌شود

به گزارش ایرنا، ژاله فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان از پرداخت پاداش باقیمانده سال ٩٧ منهای بازی‌های آسیایی جاکارتا که پرداخت شده، تا پایان امسال خبر داد و گفت: تلاش داریم تا با مساعدت سازمان برنامه و بودجه پاداش سال ٩٨ را نیز در صورت تخصیص اعتبار پرداخت کنیم.

معاون وزیر ورزش و جوانان درباره بودجه تخصیصی به فدراسیون‌ها هم گفت: به میزان بودجه‌ای که اختصاص می‌دهند توزیع می‌کنیم. ابتدای سال رقم تخصیصی بسیار کم بود و بعد با منابع جدیدی که جذب شد تخصیص بیشتری دادیم. اولین مرحله از بودجه ٢٧صدم درصد را که دریافت کردیم پنج درصد به فدراسیون ها دادیم تا به هیئت‌های استانی تخصیص دهند.

صیامی: قرارداد مربی احسان حدادی را بررسی می کنیم

رئیس فدراسیون دوومیدانی در مورد وضعیت قرارداد مربی احسان حدادی گفت: یکی از نقدها همین است و شک نکنید که در دوران حضورم در فدراسیون خارج از ضوابط عمل نمی‌کنم و این مسائل را در سازمان تیم‌های ملی بررسی می‌کنیم. به گزارش ایسنا، هاشم صیامی در پایان مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون دوومیدانی در واکنش به اینکه قرارداد مربی حدادی بسته شده و در شرایطی که حدادی تمرین نمی‌کند به این مربی پول پرداخت می‌شود، گفت: ما این موضوع را حتما در سازمان تیم‌های ملی و هیئت رئیسه مورد بررسی قرار می‌دهیم. شک نکنید که منافع دوومیدانی و ملی اولویت ماست و در کنار آن باید از ورزشکارمان هم حمایت کنیم، در نتیجه همه این موارد را بررسی می‌کنیم و تصمیم درستی می‌گیریم.

علی نژاد: منتظر رأی CASدر باره جودو هستیم

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: علیرغم حسن نیت فدراسیون جودو متاسفانه مجموعه فدراسیون جهانی بر همان شروط گذشته تاکید داشتند.

به گزارش ایلنا، مهدی علی نژاد معاون وزیر ورزش و جوانان پس از مجمع عمومی فدراسیون دوومیدانی در پاسخ به سئوالی مبنی بر وضعیت پرونده جودو ایران در دادگاه عالی ورزش، تصریح کرد: بعد از تعلیق جهانی جودو شکایتی توسط فدراسیون به دادگاه عالی ورزش ارائه شد و در اواخر شهریور در جلسه دادگاه یک ماه به طرفین فرصت دادند تا با مذاکره مشکل حل شود. علیرغم حسن نیت فدراسیون جودو، متاسفانه مجموعه فدراسیون جهانی بر همان شروط گذشته تاکید داشت که شروط غیر قانونی و خلاف اساسنامه است. در نهایت طرفین اعلام کردند که توافقی صورت نگرفته و منتظریم تا ببینیم رای دادگاه عالی ورزش به چه صورت خواهد بود.

نسخه مناسب چاپ