سردار سلامی: برای دفاع از منزلت و کرامت مردم هیچ کمبودی نداریم
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌با بیان این که انقلاب اسلامی‌ایران امروز در حال رشد، توسعه، گسترش و غلبه بر دشمنان است، گفت: به مردم عزیز و شریف ایران اطمینان می‌دهیم قدرت ما فائقه است و برای دفاع از حیثیت، شرف، استقلال، منزلت و کرامت این ملت عزیز هیچ نگرانی و کمبودی نداریم.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه، سردار سرلشکر حسین سلامی‌در آیین رونمایی از سامانه خودکار و هوشمند پرتاب‌های پیوسته و متوالی موشک‌های بالستیک دوربرد (تیربار موشکی) نیروی هوافضای سپاه، گفت: دشمنان ما با انحطاط و زوال قدرت روبه‌رو هستند و هر روز که می‌گذرد شتاب و شیب این زوال تندتر می‌شود؛ اما هنوز تهدیدات دشمن پابرجا است.

وی با بیان این که حتی هنگامی‌که دشمن در حال متلاشی شدن و فروپاشی است باز هم مانند یک ساختمان بلند در حال فروریزی، خطرناک است، افزود: باید کاملاً مراقب و هوشیار باشیم و بر استعداد، ظرفیت و قابلیت دفاعی و بازدارندگی خود بیفزاییم.

سردار سلامی‌قدرت موشکی ایران را تراکم اراده ملت ایران توصیف کرد و گفت: زمانی که موشک‌های ما به پرواز در می‌آیند، پیکره دشمن می‌لرزد. این ستون مستحکم خیمه بازدارندگی و دفاع اطمینان‌بخش نظام ما و قدرتی مهیب است که با آن اراده سیاسی نظام به دشمن نشان شده و در صورت نیاز به او تحمیل می‌شود.

فرمانده کل سپاه، توان اطمینان بخش موشکی را ضامن تداوم حیات و بازدارندگی نظام بیان کرد و گفت: به فضل الهی روز به روز شاهد درخشش‌های جدید در این عرصه هستیم و امروز هم شاهد یک پدیده نو و یک دستاورد جدید با عنوان قابلیت پرتاب همزمان یا متوالی موشک با فاصله‌های زمانی دلخواه هستیم که این گونه پرتاب‌ها از لحاظ عملیاتی و تاکتیکی ارزش‌های افزوده زیادی برای ما به همراه خواهد داشت .

سردار سلامی‌در ادامه با اشاره به خباثت‌ها و توطئه‌های دشمنان علیه انقلاب اسلامی‌و ملت ایران و ضرورت آمادگی تمام عیارو مستمر برابر تهدیدها، خطاب به فرماندهان و رزمندگان نیروی هوافضای سپاه تاکید کرد: دست‌های شما همواره روی ماشه باشد؛ شاهدیم که دشمنان گاهی بر طبل تهدید می‌کوبند؛ آنها را باید مهار و سیطره روانی و تسلط فنی، تکنیکی، تاکتیکی، عملیاتی و استراتژیک نظام را به آنان ثابت کنیم؛ بدون این سیطره نمی‌توانیم آزاد و آرام زندگی کنیم.

وی با تاکید بر این که قدرت موشکی ما ضامن عقب‌نشینی دشمنان است، گفت: تا امروز هم این قدرت در صحنه‌های مختلف اعم از مبارزه با داعش، مبارزه با ضد انقلاب در غرب کشور و در مناطق دوردست و نیز اسقاط اراده و انصراف دشمن از تهدید نظام و ملت ایران کارکرد و تأثیرات خود را به خوبی نشان داده است.

فرمانده کل سپاه با قدردانی از مجاهدت‌های فرماندهان، رزمندگان و تلاشگران عرصه موشکی دربه ثمر نشاندن دستاوردهای این عرصه اقتدارآفرین و توسعه و گسترش قدرت نظام اسلامی، خطاب به ملت ایران تأکید کرد:ما همیشه پیروزیم و برای دفاع از حیثیت، شرف، استقلال، منزلت و کرامت این ملت عزیز هیچ نگرانی و کمبودی نداریم و پیشمرگ و فدائیشان هستیم تا آنها با آرامش خاطر زندگی

کنند.

نسخه مناسب چاپ