پاسخ سرمربی تیم ملی به حواشی مسابقات انتخابی کشتی آزاد
 

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد با دفاع از تصمیم کادر فنی در رأی به برگزاری مجدد انتخابی در ۳ وزن، گفت: این تصمیمی بود که ۲ هفته پیش توسط فدراسیون اعلام شد و دبیر و کاوه نیز کاملا در جریان آن بودند.

به گزارش ایسنا، غلامرضا محمدی درباره علت تصمیم کادر فنی تیم ملی در برگزاری مجدد رقابت های انتخابی در ۳ وزن که روز پنج شنبه انجام شد، اظهار کرد: خیلی دوست داشتم پیشنهاد و بخشنامه ای که ۲ هفته پیش روی سایت فدراسیون کشتی قرار گرفت دوباره به نمایش دربیاید. این موضوع به صورت رسمی اعلام شده بود که در صورت نیاز و با تایید کمیته فنی، احتمال تکرار مبارزه در برخی اوزان وجود خواهد داشت.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد افزود: اصلا اینطور نبوده که این تصمیم خلق‌الساعه باشد. بنده هم موافق برگزاری مجدد انتخابی در این اوزان بودم اما در مجموع پیشنهاد کادر فنی بود و به تایید کمیته فنی رسید. شخص رئیس فدراسیون و مدیر تیم‌های ملی نیز از ابتدا که این بحث مطرح شد کاملا در جریان این تصمیم بودند. وی با دفاع از برگزاری مجدد انتخابی در برخی اوزان، گفت: ما باید برای کشتی‌گیرانی مثل احسانپور که مدال دار جهان است شرایط ویژه تری قائل شویم و این عین عدالت است یا برای محمدیان که پس از بازگشت به میادین در رقابت های معتبر درخشید باید امتیاز ویژه بدهیم یا امیرحسین زارع جوان که چه کاری باید در یک سال گذشته انجام می داد که نداد. من قول می دهم اگر اسم این ۳ نفر جابجا و همین شرایط را طرف مقابل داشت مطمئنا باز هم رای به برگزاری مجدد کشتی ها می دادیم.

محمدی در پایان در پاسخ با اشاره به این که لازم است برای موفقیت تمام کشتی گیران تلاش کند، خاطرنشان کرد: به لحاظ اخلاقی برای ما همه کشتی‌گیران یکی هستند و مورد حمایت کامل ما خواهند بود. ما با تمام وجود در کنار همه بچه ها هستیم تا موفق شوند. این تیم ملی است ونباید بحث های شخصی، مطرح شود.بنابراین اصلا جای نگرانی در این باره وجود ندارد.

نسخه مناسب چاپ