سپاه ناحیه حضرت روح‌الله(ره) مرحله سوم خدمت رسانی به نیازمندان را آغاز کرد
شهرری ـ خبرنگار اطلاعات: فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح‌الله(ره) در حاشیه مراسم توزیع بسته‌های کمک مومنانه گفت: تمامی توان خود را در راستای اجرای فرامین رهبر معظم انقلاب در مورد نهضت خدمت رسانی به نیازمندان و کمک به اقشار ضعیف و آسیب پذیر، به کار خواهیم گرفت.

سرهنگ خداداد کاشفی در مراسم توزیع بسته‌های کمک مومنانه که با حضور فرماندار ویژه شهرستان ری و سایر مسؤولان در ورزشگاه شهدای باقرشهر برگزار شد، اظهار کرد: از روزهای نخست شیوع کرونا در کشورمان، فعالیت‌های بسیجیان این ناحیه در زمینه‌های مختلف از جمله تولید ماسک، ضدعفونی معابر و اهدای کمک‌های معیشتی به خانواده‌های بی‌بضاعت در قالب گروه‌‌های جهادی در سطح شهرها و روستاهای بخش‌های کهریزک، قلعه نو و فشافویه آغاز شد.

وی با اشاره به توصیه رهبر معظم انقلاب برای کمک به خانواده‌های بی‌بضاعت، کم بضاعت و آسیب دیدگان از شیوع کرونا گفت: از ابتدای شیوع کرونا کمک‌های مؤمنانه توسط سپاه و پایگاه‌ها انجام می‌شد و پس از فرمایشات فرماندهی معظم کل قوا این اقدامات به صورت سازماندهی شده و منسجم‌تر اجرا شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت روح‌الله(ره) باقرشهر افزود: در فاز اول ۳ مرحله رزمایش کمک مؤمنانه در نیمه شعبان، ماه مبارک رمضان و عید فطر انجام شد و فاز دوم نیز در ایام عید سعید غدیر بود و با تاکیدات مجدد مقام معظم رهبری مرحله سوم را همزمان با هفته وحدت با توزیع ۱۲۰۰ بسته حمایتی آغاز کردیم.

این بسته‌ها شامل چندین قلم مواد غذایی و مواد بهداشتی است که توسط گروه‌های جهادی، بسیجیان پایگاه‌های مقاومت، نیکوکاران و بخشداری‌ها تأمین شده و در میان خانواده‌های نیازمند که از قبل شناسایی شده بودند، توزیع شده است.

نسخه مناسب چاپ