دموکرات‌های آمریکا: تامین مالی جنگ عربستان علیه یمن را متوقف می‌کنیم
سرویس خارجی:عضو دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا که توانسته در انتخابات اخیر نیز بار دیگر کرسی خود در این نهاد حفظ کند، در صحفه توئیترش از مخالفت خود با جنگ عربستان علیه یمن نوشت.

به گزارش ایرنا، «روخانا» سیاستمدار هندی تبار آمریکا در تازه‌ترین توئیت خود نوشته است: ما تامین مالی جنگ عربستان در یمن را متوقف خواهیم کرد. این توئیت عضو دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا همزمان با اعلام خبر پیروزی جو بایدن نامزد دموکرات‌های آمریکا منتشر شده است.

روخانا روز گذشته در توئیتی دیگری و در انتقاد از سیاست‌های مایک پمپئو وزیر امور خارجه دولت دونالد ترامپ نوشت: من به همراه ۶۴عضو دیگر کنگره از پمپئو می خواهیم این موضوع را مشخص کند که تجهیزات نظامی آمریکا برای تخریب منازل استفاده نمی شود. وی تاکید کرد: تجهیزات نظامی آمریکا هرگز نباید برای بیرون راندن خانواده‌ها از خانه‌هایشان استفاده شود. ما در این زمینه از دولت آمریکا پاسخ می‌خواهیم. در همین حال، مقامات صنعاء گفتند که سوختن دلارهای نفتی سعودی‌ها برای به پیروزی رساندن «دونالد ترامپ» در انتخابات ریاست جهوری آمریکا به معنای حساب کردن روی «جو بایدن» نامزد دموکرات‌ها نیست، چون سیاست استعماری آمریکا عوض نمی‌شود.

نسخه مناسب چاپ