اخبار کوتاه داخلی
 

عباسعلی فردا جراحی می شود

نخستین بانوی المپیکی ایران فردا زانوی مصدوم خود را به تیغ جراحان خواهد سپرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، حمیده عباسعلی در خصوص عمل جراحی‌اش در آلمان گفت: ان شا الله فردا زانوی خود را در کلینیک هانوفر و زیر نظر دکتر امینی به تیغ جراحان خواهم سپرد. قرار است در این جراحی که دومین عمل روی زانویم است، فنر کار گذاشته شده از پایم خارج شود.وی افزود: امیدوارم این عمل به خوبی انجام شود تا پس از سپری کردن دوران نقاهت، تمرینات خود را برای حضوری قدرتمند در المپیک آغاز کنم.

گفتنی است که حمیده عباسعلی ۱۲ اسفند سال گذشته و در فینال لیگ جهانی سالزبورگ در اتریش دچار پارگی رباط ACLزانو شد و در آلمان تحت عمل جراحی قرار گرفت.

دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و بوسنی بدون تماشاگر

فدراسیون فوتبال بوسنی خبر داد دیدار تیم‌های ملی این کشور و ایران بدون حضور تماشاگران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، سایت فدراسیون فوتبال بوسنی خبر داد دیدارهای ملی این کشور در ماه نوامبر با تصمیم ستاد بحران وزارت بهداشت این کشور و به خاطردرگیری با شیوع ویروس کرونا بدون تماشاگر برگزار می‌شود.

گفتنی است که تیم ملی فوتبال ایران روز پنجشنبه این هفته در شهر سارایوو در دیداری تدارکاتی به مصاف بوسنی می‌رود که این مسابقه هم پشت درهای بسته انجام می‌شود. بازی بوسنی با ایتالیا در لیگ ملت‌های اروپا هم به همین شکل برگزار خواهد شد.

حدادی: سنگین‌ترین جراحی را پشت سر گذاشته ام

احسان حدادی پرتابگر المپیکی کشورمان در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، درباره شرایطش بعد از انجام عمل جراحی خار پاشنه اظهار کرد: خدا را شکر پزشکان از عمل راضی بودند. آن‌ها فکر نمی‌کردند عمل جراحی‌ام آن قدر سنگین و طولانی باشد؛ چرا که در ابتدا قرار بود فقط عمل کف پا انجام شود، اما مشخص شد عمل طولانی‌تر از چیزی است که پیش‌بینی می‌شد.آنهاابتدا آشیل پا را به صورت کامل برداشتند و سپس استخوان‌های اضافی را خارج کردند. درد زیادی را تحمل می‌کنم، اما به طور حتم این عمل باید انجام می‌شدهر چند که سنگین‌ترین عملی بود که در این مدت پشت سر گذاشته‌ام.من از دوستان منتقد خواهش می‌کنم کمک کنند و در کنار ورزشکاران باشند تا نتیجه‌ای مطلوب کسب کنیم.

حضور ۶ ایرانی در کمیته‌های کنفدراسیون والیبال آسیا

۶ ایرانی به عنوان اعضای کمیته‌های مختلف کنفدراسیون والیبال آسیا برگزیده شدند.

به گزارش ایرنا، انتخابات کمیته‌های گوناگون کنفدراسیون آسیا برگزار شد و همه ایرانی‌هایی که نامزد عضویت در این کمیته‌ها بودند، به هدف خود رسیدند.

فرهاد شاهمیری داور بین‌المللی ایران عضو کمیته داوران، مهدی اسلامی خزانه‌دار فدراسیون عضو کمیته مالی، مسعود یزدان‌پناه داور بین‌المللی عضو کمیته مسابقات و کسری غفوری رییس پیشین کمیته ساحلی فدراسیون عضو کمیته ساحلی کنفدراسیون والیبال آسیا شدند.محمود افشاردوست دبیر پیشین فدراسیون و غلامرضا نوروزی رییس پیشین فدراسیون پزشکی – ورزشی و کمیته پزشکی فدراسیون والیبال نیز در سمت‌های خود به عنوان عضو کمیته مربیان و کمیته پزشکی کنفدراسیون آسیا باقی ماندند.گفتنی است که سعید درخشنده هم که پیش از این عضو کمیته مسابقات این نهاد آسیایی بود، به دلیل گذشتن از شرایط سنی قانونی، از سمت خود کنار رفت.

نسخه مناسب چاپ