گرامی پور: به عنوان یک تیم، اعتماد به نفس داریم
 

ملی‌پوش بسکتبال گفت: مشتاقانه منتظر شروع بازی‌های پنجره دوم انتخابی کاپ آسیا هستیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، سایت مسابقات بسکتبال انتخابی کاپ آسیا به سراغ آرون گرامی‌پور ملی پوش دورگه بسکتبال کشورمان رفته و مصاحبه‌ای را با وی انجام داده است.

در این گزارش آمده است: ایران در پنجره اول رقابت‌های انتخابی در دو بازی آسان در خانه مقابل سوریه و قطر پیروز شد . ملی پوشان ایران حالا با اعتماد به نفس بالاتری در پنجره دوم در دوحه قطر به مصاف عربستان و سوریه خواهند رفت.آرون گرامی‌پور که در پنجره اول این فرصت را نداشت که در خانه به میدان برود، حالا برای حضور در پنجره دوم جزو ۲۰ بازیکنی است که به اردو دعوت شده است.وی در این خصوص اظهار داشت: در این پنجره مسابقات خوبی برگزار می‌شود و شما نمی‌خواهید آن را از دست بدهید. ما به عنوان یک تیم، اعتماد به نفس داریم و مشتاقانه منتظر پنجره بعدی هستیم تا یک بار دیگر در رقابت‌های بین المللی بازی کنیم.از زمان شیوع کرونا بسیاری از مسابقات و بازی‌های ورزشی در سراسر جهان متوقف شده‌اند، بنابراین بسیار عالی است که این رویداد با خیال راحت برگزار می‌شود.

ملی‌پوش بسکتبال ایران افزود: مطمئناً هر بازی را جدی می‌گیریم و همیشه روی وظیفه خود متمرکز هستیم. ما به هر تیمی که با آن روبرو می شویم، احترام می‌گذاریم اما روی سبک تیمی خود در بازی تمرکز داریم و با هدایت مهران شاهین طبع به نقاط قوت خود خواهیم پرداخت. در ادامه این گزارش آمده: اگر ایران در این پنجره بعدی بتواند بدون شکست باقی بماند و هر دو بازی را ببرد؛ به طور خودکار جواز حضور در مسابقات کاپ آسیا را کسب خواهد کرد.

نسخه مناسب چاپ