اخبار کوتاه خارجی
 

سنگ تمام سوارس برای طارمی و تازه ‌واردهای پورتو

بازیکن سابق تیم فوتبال پورتو از خریدهای جدید این تیم تمجید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، «فرانسیسکو سوارس» مهاجم برزیلی از جمله بازیکنانی بود که بعد از خریدهای جدید تیم فوتبال پورتو، این تیم را ترک کرد و راهی تیم تیانجین چین شد.

با این حال سوارس در مصاحبه ای که با روزنامه «O Jogo» داشت و در صفحه اول این روزنامه منتشر شد، گفت: طارمی، تونی و اوانیلسون با عملکرد خود باعث رضایت و خوشحالی هواداران پورتو خواهند شد.سوارس درباره سرمربی پورتو هم گفت: کونسیسائو مربی‌ای است که سبک بازی شما را دگرگون می کند.بازی در تیم پورتو جادویی بود اما زمان جدایی و ترک این تیم فرا رسیده بود.

پکرمن جانشین کی‌روش می شود

فدراسیون فوتبال کلمبیا می خواهد سرمربی آرژانتینی دوباره هدایت تیم ملی کشورش را بر عهده بگیرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از بی ساکر، فدراسیون فوتبال کلمبیا و کارلوس کی روش درباره پایان همکاری شان صحبت ‌کرده اند. به احتمال فراوان تا چند روز دیگر برکناری سرمربی به صورت رسمی اعلام خواهد شد و حالا از میگل آنخل روسو، سرمربی بوکاجونیورز ، خوسه پکرمن و رینالدو روئدا به عنوان جانشینان کی روش سخن به میان آمده است.ظاهرا فدراسیون کلمبیا می خواهد دوباره سرمربی آرژانتینی هدایت تیم را بر عهده بگیرد. پکرمن ۷۱ ساله شش سال و شش ماه هدایت «تریکولور» را بر عهده داشت. او در سپتامبر ۲۰۱۸ با این تیم خداحافظی کرد و اکنون ممکن است به کلمبیا برگردد.

بکن باوئر: توماس مولر باید به تیم ملی آلمان بازگردد

اسطوره فوتبال آلمان می گوید توماس مولر باید به «مانشافت» بازگردد.

به گزارش خبرگزاری فارس، در آخرین سری از مسابقات لیگ ملت‌های فوتبال، آلمان ۶ بر صفر مغلوب اسپانیا شد.

فرانتس بکن باوئر اسطوره ژرمن ها در این باره به بیلد گفت:آنچه در بازی مقابل اسپانیا دیدیم،آلمان هیچ اثری از تیم نداشت و مشخص است که مشکل فرماندهی در وسط زمین دارد. این معضل را هم بازیکنی مثل توماس مولر از بایرن مونیخ می تواند حل کند که در مونیخ احیاشده است.وقتی در چند بازی اخیر اوضاع خوب پیش نرفته، پس یواخیم لوو باید درباره یکسری مسائل نظرش را تغییردهد.‍

دوری ۱۰ روزه راموس از میادین

باشگاه رئال مادرید به طور رسمی زمان بازگشت مدافع خود به میادین را اعلام کرد.به گزارش ایلنا، با اعلام رسمی باشگاه رئال مادرید سرخیو راموس از ناحیه عضله دو سر ران پای راست، دچار مصدومیت شده و مدت زمان دوری او از میادین، حدود۱۰ روز پیش بینی شده است.

گفتنی است که مدافع کهکشانی در جریان بازی با آلمان از ناحیه همسترینگ آسیب دید در حالی است که باشگاهش دیدارهای حساسی برابر ویارئال، اینترمیلان و آلاوس، پیش رو دارد.

نسخه مناسب چاپ