رضایی:پارادوچرخه سواری به توکیو اعزام نمی شود
 

در حالی که رئیس انجمن دوچرخه سواری معلولان در تلاش است که تنها نماینده پارادوچرخه سواری به توکیو اعزام شود، سرپرست کاروان ایران در بازیهای پارالمپیک توکیو می گوید که دوچرخه سواری جزو رشته های اعزامی به توکیو نیست. هادی رضایی در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: در نشست خبری که با حضور تابع دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک برگزار شد وی از جودو، تکواندو، تیراندازی، تیروکمان، وزنه برداری، دوومیدانی، پاراکانو، والیبال نشسته و بسکتبال با ویلچر مردان به عنوان ۹ رشته اعزامی به بازیهای پارالمپیک توکیو نام برد و اسمی از دوچرخه سواری نیاورد.

وی گفت: درست است دوچرخه سواری امتیاز ورودی به بازیهای پارالمپیک را کسب کرده است، اما کسب سهمیه برای اعزام ملاک نیست و فقط کسانی در اولویت اعزام قرار دارند که شانس کسب مدال طلا، نقره و برنز را در توکیو داشته باشند و یا نفر اول آسیا باشند که دوچرخه سواری چنین شرایطی را ندارد.

وی افزود: با توجه به اعلام رسمی کمیته ملی پارالمپیک مبنی بر اعزام فقط ۹ رشته به بازیهای پارالمپیک توکیو، من نمی دانم رئیس انجمن دوچرخه سواری معلولان چرا هنوز هم به دنبال اعزام این رشته به پارالمپیک است.

نسخه مناسب چاپ