فکری و منصوریان به دنبال رضایت هواداران استقلال و تراکتور تبریز
 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، از مجموع ۸ بازی لیگ برتر در هفته چهارم،۳ بازی دیروز برگزار شد و ۵ بازی دیگر امروز در شهرهای مختلف به انجام می رسد در حالی که به نظر می رسد منصوریان بابت قول بردهایی که به هواداران تراکتور داده در این هفته،چاره ای به جز برد ندارد و فکری هم پس از پیش آمدن تا رتبه ‌های بالای جدول با استقلال،باید هواداران را که امسال قهرمانی می خواهند راضی نگه دارد.

مس رفسنجان – تراکتور تبریز

ساعت ۱۶ و ۱۰ دقیقه

مس رفسنجان در ۲ دیدار ابتدایی خود مقابل تیم‌های مدعی استقلال و گل‌گهر شکست خورد و در بازی سوم مقابل آلومینیوم اراک به تساوی بدون گل رضایت داد. مسیح زاهدی بازیکن اصلی بخش دفاعی مس به دلیل کرونا، دیدار برابر گل‌گهر و آلومینیوم را از دست داد و پس از منفی شدن تست نیز به یک بازه زمانی برای رسیدن به آمادگی نیاز خواهد داشت. قائم اسلامی‌خواه یکی از مهره‌هایی که ربیعی روی او حساب ویژه‎‌ای باز کرده نیز مصدوم است تا کار مس سخت‌تر از قبل شود. مس در این ۳ بازی موفق به گلزنی نشده و ۴ بار دروازه اش را باز شده دیده است.

اما تراکتور تبریزکه با حضور علیرضا منصوریان روی نیمکت و حفظ ۳ بازیکن کلیدی خود، یعنی شجاعی، حاج‌صفی و دژاگه جزو تیم‌های مدعی این فصل محسوب می‌شود، تا پایان هفته سوم شرایط خوبی نداشته و با ۲ تساوی و یک شکست در مکان سیزدهم جدول لیگ قرار بگیرد. تراکتوری‌ها در بازی حساس هفته سوم مقابل تیم سپاهان اصفهان در تبریز با نتیجه یک بر صفر شکست خوردند تا نگرانی‌های هواداران نسبت به شرایط تیم بیشتر شود. این در شرایطی است که منصوریان در کنفرانس خبری بعد از بازی با سپاهان به هواداران تبریزی قول برد‌های پیاپی را در ادامه لیگ داده است. سرخ پوشان تبریزی با یک گل زده جزو ضعیف‌ترین تیم‌ها از نظر گلزنی هستند.

نساجی مازندران – نفت مسجد سلیمان

ساعت ۱۶ و ۱۰ دقیقه

تیم نساجی بعد از یک آغاز خوب در هفته اول با پیروزی ۳ بر صفر مقابل آلومینیوم اراک روندی نزولی طی کرده است. مازندارانی‌ها در بازی دوم با تراکتور به تساوی یک بر یک رسیدند و در هفته سوم مقابل سایپا با یک گل شکست خوردند تا با ۴ امتیاز در مکان هفتم جدول رده بندی قرار بگیرند.اما وحید فاضلی که بعد از جدایی جنجالی محمود فکری از تیم نساجی به عنوان سرمربی نساجی انتخاب شد، تا به اینجا عملکرد قابل قبولی داشته و هوادران نساجی را برای ماندن در لیگ برای سومین سال پیاپی خوشبین کرده است.

نفت مسجد سلیمان هفته قبل با ارائه یک بازی بسته مقابل تیم پرسپولیس در مسجد سلیمان به تساوی بدون گل رضایت داد. هدایت این تیم بر عهده مجتبی حسینی است. مسجد سلیمانی‌ها در دیدار‌های هفته اول و دوم نیز مقابل تراکتور و سایپا مساوی کردند تا با ۳ امتیاز در مکان دوازدهم جدول لیگ قرار گیرند. این تیم جنوبی در چند سال اخیر همیشه با مشکلات مالی دست و پنجه نرم کرده است و فصل قبل هم جزو کاندیداهای سقوط بود. هواداران مسجد سلیمانی همیشه در کنار نماینده شهرشان در لیگ برتر بوده اند و امیدوارند امسال نیز بتوانند از پس مشکلات بر بیایند و حضورشان در لیگ ادامه دار باشد.

پیکان تهران – استقلال تهران

ساعت ۱۶ و ۱۵ دقیقه

مهدی تارتار بعد از اینکه استعفای شفاهی اش توسط هیئت مدیره باشگاه پیکان مورد قبول واقع نشد، به جمع پیکانی ها بازگشت و تا به الان نتایج قابل قبولی کسب کرد. پیکانی‌ها در هفته اول مقابل صنعت نفت شکست خوردند، اما در بازی با تیم شهرخودرو توانستند با یک گل این تیم را شکست دهند و در بازی سوم مقابل ذوب آهن به تساوی رسیدند تا با ۴ امتیاز در مکان نهم جدول لیگ قرار گیرند.

تیم استقلال بعد از پشت سر گذاشتن حواشی دیدار مقابل فولاد خوزستان در هفته سوم موفق شد با تک گل دیدنی هرویه میلیچ از روی یک ضربه ایستگاهی تیم ماشین سازی را شکست دهد تا با ۶ امتیاز در مکان دوم جدول لیگ قرار بگیرد. هوادران استقلال در این فصل به دنبال این هستند تا بعد از ۴ سال که رقیب دیرینه آنها قهرمان لیگ شده ، نتایج بهتری کسب کنند و به قهرمانی برسند.

سپاهان اصفهان – سایپا تهران

ساعت ۱۶ و ۲۰ دقیقه

تیم فوتبال سپاهان با محرم نویدکیا روی نیمکت، روز‌های آرامی را پشت سر می‌گذارد و برد با ارزش این تیم مقابل تراکتور در تبریز این تیم را در مکان سوم جدول لیگ قرار داده است. بعد از شکست سنگین در هفته اول مقابل گل‌گهر، ۲ برد پیاپی مقابل آلومینیوم و تراکتور شرایط خوبی را برای سپاهان ایجاد کرده است. تیم فوتبال سایپا به همراه مربی جوان خود ابراهیم صادقی تا پایان هفته سوم نتایج خوبی کسب کرده است و با ۵ امتیاز در مکان پنجم جدول رده بندی لیگ قرار دارد. سایپا با بازیکنان جوان و کم نام و نشان خود در هفته اول پرسپولیس را متوقف کرد و در هفته دوم نیز با تیم نفت مسجد سلیمان به تساوی رسید، آن ها در بازی سوم مقابل نساجی به پیروزی رسیدند تا با ۵ امتیاز در مکان پنجم جدول لیگ قرار بگیرند.

صنعت نفت آبادان – ذوب آهن اصفهان

ساعت ۱۶ و ۴۰ دقیقه

هدایت تیم فوتبال صنعت نفت بر عهده سیروس پور موسوی است و این تیم تا پایان هفته سوم با ۴ امتیاز در مکان دهم جدول رده بندی قرار گرفت. طالب ریکانی کاپیتان این تیم عملکرد بسیار خوبی در دیدار مقابل شهرخودرو داشت و می‌توانست بعد از زدن گل اول، دومین گل تیم و خودش را به ثمر برساند و ۳ امتیاز شیرین را از مشهد با خود به آبادان ببرد.

در طرف مقابل،تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان با هدایت رحمان رضایی در هر ۳ بازی قبل، به تساوی رسیده است در حالی که کادر فنی این تیم نسبت به تصمیمات داوری معترض بوده اند. در بازی این تیم مقابل پیکان در شرایطی که داور برای پیکانی‌ها اعلام پنالتی کرده بود با اعتراض شدید ذوبی‌ها و در اتفاقی عجیب، داور دیدار از پنالتی صرف نظر کرد. ذوبی‌ها چند سالی است که از دوران اوج خود، یعنی زمان حضورشان در لیگ قهرمانان آسیا دور شده اند بنابراین هواداران این تیم انتظارات بالایی از رحمان رضایی برای برگرداندن این تیم به دوران خوب خود دارند.

نسخه مناسب چاپ