اخبار کوتاه داخلی
 

شرط معاون وزیر برای سفر نمایندگان فوتبال ایران به عربستان

معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: AFC باید بپذیرد درصورتی ما به عربستان می‌رویم که نمایندگان این کشور نیز به ایران بیایند.

به گزارش ایسنا مهدی علی‌نژاد گفت: فدراسیون فوتبال باید نامه‌نگاری و ارتباط لازم را با فیفا داشته باشد. درصورتی که نتوانیم کنفدراسیون فوتبال آسیا را از تصمیمی که گرفته منصرف کنیم باید AFC بپذیرد وقتی ما به عربستان می‌رویم که نمایندگان این کشور نیز به ایران بیایند و مصوبه قبلی درباره حضور پیدا نکردن نمایندگان عربستان در کشورمان باطل شود.

معاون وزیر ورزش و جوانان در پایان افزود: باید دیگر کشورها را با خود هم‌سو کنیم که دیگر شاهد این‌گونه تصمیم‌گیری‌های یک طرفه نباشیم.

بازگشت رسمی ورزش های بیلیاردی به بازی های آسیایی

بازگشت رسمی ورزش های بیلیاردی به بازی های آسیایی با اعلام رسمی کنفدراسیون ورزش‌های بیلیاردی آسیا (ACBS) بیلیارد و اسنوکر رسماً به بازی‌های آسیایی اضافه شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس، با اعلام کنفدراسیون ورزش‌های بیلیاردی آسیا (ACBS) رشته‌های مختلف اسنوکر و پاکت بیلیارد در بازی‌های آسیایی ۲۰۳۰ دوحه قرار داده شده است. این رشته آخرین‌بار در گوآنژو جزو بازی‌های آسیایی بود و اکنون پس از ۱۱ سال دوری به این مسابقات بازگشته است.

«فرجی» به پرسپولیس پیوست

به گزارش ایرنا، «فرشاد فرجی» مدافع تیم فوتبال پدیده خراسان پس از کش و قوس‌های فراوان با قراردادی دو و نیم ساله به پرسپولیس پیوست.این بازیکن ۲۶ ساله قابلیت بازی در پست‌های دفاع وسط و دفاع راست را دارد. فرجی سابقه بازی در تیم‌های راه‌آهن، صنعت نفت، سایپا، خونه به خونه بابل، نساجی مازندران و پدیده خراسان را در کارنامه خود دارد. این مدافع سابقه گلزنی به پرسپولیس را هم به صورت رفت و برگشت دارد.

برتری کیادربندسری و احمدی در مرحله دوم اسکی آلپاین

به گزارش خبرگزاری فارس، در روز نخست از مرحله دوم رقابت‌های لیگ اسکی آلپاین در پیست اسکی دیزین محمد کیادربندرسری و عاطفه احمدی عناوین نخست را به خود اختصاص دادند.

در این مسابقه که در رشته مارپیچ بزرگ برگزار شد در بخش مردان محمد کیادربندسری به عنوان نخست دست یافت، حسین ساوه‌شمشکی دوم شد و محمد ساوه‌شمشکی جایگاه سوم را به خود اختصاص داد. در بخش بانوان نیز عاطفه احمدی مقام اول را بدست آورد، زیبا کلهر در جایگاه دوم ایستاد و مرجان کلهر سوم شد.

نسخه مناسب چاپ