اخبار کوتاه
 

کاروان پارالمپیک ایران واکسینه شد

اعضای کاروان اعزامی ایران به بازی های پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰، واکسینه شدند.

واکسیناسیون کاروان پارالمپیک کشورمان به درخواست کمیته ملی پارالمپیک و با هماهنگی فدراسیون پزشکی، ورزشی و معاونت قهرمانی وزارت ورزش و جوانان، توسط وزارت بهداشت و در محل فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین انجام شد.

پایان سیطره جردن باروز بر کشتی آمریکا

جردن باروز، چهره شاخص کشتی آزاد جهان با قبول دو شکست مقابل کایل دیک در انتخابی تیم ملی کشتی آزاد آمریکا، از رسیدن به المپیک توکیو بازماند.

به گزارش ایسنا، در جریان دیدار فینال وزن ۷۴ کیلوگرم انتخابی تیم ملی کشتی آزاد آمریکا برای حضور در المپیک توکیو، جردن باروز دارنده ۵ طلای جهان و المپیک برابر کایل دیک دارنده ۲ طلای جهان در سال های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ با قبول دو شکست ۳ بر صفر و ۳ بر ۲ از رسیدن به المپیک توکیو بازماند.

باروز بعد از قبول دو شکست و از دست دادن المپیک، از شدت ناراحتی نای بلند شدن از روی تشک را نداشت و در میان تشویق تماشاگران دست دیک به عنوان فرد پیروز بالا رفت.

شکست یاران عبادی‌پور در نیمه‌نهایی لیگ والیبال لهستان

تیم اسکرا بلهاتوف در نخستین بازی مرحله نیمه‌نهایی لیگ والیبال لهستان با نتیجه سه بر صفر شکست خورد.

به گزارش ایرنا، در مرحله نیمه‌نهایی لیگ والیبال لهستان تیم اسکرا بلهاتوف با نتیجه سه بر صفر مقابل زاکسا باخت. سه ست این بازی با امتیازات ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۲۰ به سود زاکسا رقم خورد.

«میلاد عبادی‌پور» در هر سه ست این بازی در ترکیب اصلی تیم اسکرا حضور داشت و ۹ امتیاز با حمله، یک امتیاز با دفاع روی تور و در مجموع ۱۰ امتیاز برای تیمش به دست آورد. عبادی‌پور ۱۹ بار هم برای دریافت توپ اقدام کرد و ۳۷ درصد موفقیت را به ثبت رساند. این بازیکن در حمله ۵۶ درصد موفقیت داشت.

پردرآمدترین بازیکن منچستر اولدترافورد را ترک می‌کند

به گزارش خبرگزاری فارس، مدت‌هاست که در مورد آینده «دخه آ» شایعاتی به گوش می‌رسد. مطابق این خبرها، وی احتمالا یکی از بازیکنان خروجی تیم اولدترافوردی در تابستان خواهد بود.

روزنامه دیلی میرر در این مورد گزارشی منتشرکرد و نوشت این دروازه بان اسپانیایی دیگر مورد توجه «اوله گونار سولسشر»، سرمربی نروژی تیم نیست.

مطابق آنچه نشریه پرتیراژ عنوان کرد مسئول فنی شیاطین سرخ قصد سرمایه گذاری روی دین هندرسون دارد و خواهان ارتقای وی به عنوان مرد شماره یک تیم است.

دخه آ پردرآمدترین بازیکن تیم لیگ برتری است که هفته‌ای ۳۵۰ هزار پوند درآمد دارد.

نسخه مناسب چاپ