اخبار کوتاه
 

عابدزاده بهترین دروازه‌بان هفته لیگ پرتغال

دروازه‌بان ایرانی که نمایشی فوق‌العاده در بازی مقابل بنفیکا به ثبت رسانید در تیم منتخب هفته لیگ پرتغال قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری فارس، در چارچوب هفته بیست و پنجم لیگ پرتغال، شب گذشته عابدزاده با اینکه تیمش مقابل بنفیکا شکست یک بر صفر را تجربه کرد ولی توانست آماری درخشان را در این مسابقه به ثبت رساند و با ۷ مهار به بهترین بازیکن زمین نام گیرد.

او توانست با کسب نمره ۸٫۲ مقابل بنفیکا به بهترین دروازه‌بان هفته لیگ پرتغال لقب گیرد و به تیم منتخب برسد.

مسابقات لیگ برتر مجاز به برگزاری هستند

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، غلامرضا نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در خصوص شرایط قرمز ویروس کرونا و احتمال لغو دیدار‌های لیگ برتر اظهار داشت: زمانی که وضعیت یک شهرستان یا منطقه قرمز است فقط اردو‌های تیم ملی و مسابقات لیگ برتر مجاز به برگزاری هستند.

او افزود: در وضعیت نارنجی فقط مسابقات و اردو‌های ورزشی برگزار می شوند و در رنگ زرد تنها استخر‌های سرپوشیده باز خواهند بود. در رنگ آبی هم فقط ورزش‌های پُر برخورد و سایر مسابقات مجاز به برگزاری خواهند بود.

کره شمالی در بازی‌های المپیک توکیو شرکت نمی‌کند

کره شمالی اعلام کرد به دلیل ترس از ویروس کرونا در بازی‌های المپیک توکیو شرکت نمی کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از Inside the games، کره شمالی در بیانیه ای اعلام کرده است که به دلیل ترس از ویروس کرونا در المپیک توکیو شرکت نمی کند.

کره شمالی اولین کشوری است که از حضور در المپیک توکیو انصراف می دهد.

این اتفاق در حالی رخ داد که یک هفته پیش کره جنوبی پیشنهاد برگزاری مشترک بازی‌های المپیک ۲۰۳۲ با کره شمالی را به کمیته بین‌المللی المپیک داده بود.

کاناوارو: اخراج پیرلو از یوونتوس اشتباه بزرگی است

مدافع سابق تیم ملی ایتالیا به شدت از سرمربی جوان یوونتوس حمایت کرد.

به گزارش فارس، فابیو کاناوارو مدافع سابق تیم ملی ایتالیا و عضو باشگاه رئال مادرید به تمجید از همبازی سابقش پیرلو سرمربی یوونتوس پرداخت.

وی گفت: پیرلو عملکرد خوبی در این مدت کوتاه در یوونتوس داشته است. او از بازیکنان جوان زیادی استفاده کرده است. انسان دچار اشتباه می شود. او میراث فوتبال ایتالیا است و نباید به همین راحتی نابود شود و باید در این دوران از او حمایت کنیم. باشگاه یوونتوس اگر پیرلو را اخراج کند اشتباه بزرگی

مرتکب می شود.

نسخه مناسب چاپ