دبیر شورای نگهبان: مسئولان هر چه سریعتر به مشکلات اقتصادی مردم رسیدگی کنند
دبیر شورای نگهبان با اشاره به در پیش بودن ۴ انتخابات گفت: امسال ما انتخابات ریاست جمهوری، میان دوره مجلس شورای اسلامی، میان دوره‌ای خبرگان و انتخابات شوراها را در پیش داریم؛ امیدوارم که همه‌ مردم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و تدابیری که اندیشیده شده، در انتخابات مشارکت حداکثری داشته باشند چون انتخابات سرنوشت کشور را رقم می‌زند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای نگهبان، آیت‌الله جنتی با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور گفت: وضعیت برای اقشار کم درآمد جامعه، بسیار سخت شده و نرخ‌ها هر روز بالا می‌رود. مسئولان باید هر چه سریعتر به مشکلات مردم رسیدگی کنند.

او ادامه داد: شورای نگهبان برای رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم هر کاری از دستش بربیاد، دریغ نخواهد کرد و به نظر می‌رسد که وقتی ما در این وضعیت سخت اقتصادی همراه و هم‌درد مردم هستیم، می‌توانیم مسئولان امر را فراخوانده و از آنها بابت شرایط فعلی توضیح خواسته و تذکرات لازم را بدهیم.

دبیر شورای نگهبان ادامه داد: تمام امور اجرایی و اداره کشور بر عهده رئیس جمهوری است و اگر فردی توانمند به عنوان رئیس جمهوری انتخاب شود، حتما می‌تواند مشکلات مردم را حل کند.

نسخه مناسب چاپ