برگزاری آیین بزرگداشت سردار حجازی در گلستان شهدای اصفهان
 

سرویس خبر: جانشین نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: افول دشمنان اسلام نزدیک است و همانطور که رهبر معظم انقلاب چند سال قبل فرمودند رژیم صهیونیستی در آینده روی کره خاکی نخواهد بود.

به گزارش ایرنا، سردار محمدرضا فلاح‌زاده در مراسم گرامیداشت شهید سردار سرلشکر محمد حجازی در جوار مزار او در گلستان شهدای اصفهان افزود: دشمنان این ملت، آمریکا و رژیم صهیونیستی و دشمنان نیابتی بدانند ما وارث همه مظلومان تاریخ هستیم و در اوج مظلومیت ولی با عزت به مصاف شما می‌آئیم و اگر هزاران بار ما را تکه‌تکه کنند از راه قرآن و سفارش‌های قرآن در دفاع از اسلام و مقابله با کفار دست بر نخواهیم داشت.

وی ادامه داد: امروز رژیم صهیونیستی با مشکلات داخلی مواجه است، گروه‌های مقاومت در جای جای منطقه و کره خاکی در کنار پایگاه‌ها و لانه‌های آنها حضور دارند و دست از مبارزه بر نخواهند داشت. این خون شهیدانی چون سلیمانی و حجازی است که در رگ‌های آزادیخواهان جوشیده و دست از مبارزه برنخواهند داشت.

وی با اشاره به ویژگی‌های شهید حجازی، تاکید کرد: این شهید با تاسی به پیامبر اسلام (ص)، اسوه و معلم اخلاق و با درس گرفتن از اسلام و مکتب اهل بیت (ع) مروج همه خوبی‌ها بود.

فلاح‌زاده اظهار داشت: او مسولیت‌ را فقط برای خدمت به اسلام و انقلاب و مردم می‌پذیرفت و بسیار مردم‌دار بود به‌گونه‌ای که در دوران سال‌های پس از دفاع مقدس، با راه‌اندازی بسیج سازندگی و گروه‌های جهادی در دورترین نقاط کشور به محرومترین مردم خدمت کرد.

وی تاکید کرد: اگر فرماندهی فرماندهانی چون سردار سلیمانی و سید محمد حجازی در سوریه و لبنان نبود به طور قطع آمریکا و رژیم صهیونیستی با کمک گروه‌های تکفیری نیابتی، مجالی به امت اسلام و بشریت نمی‌دادند و کشورها را یکی پس از دیگری درمی‌نوردیدند.

نسخه مناسب چاپ