دکتر زالی :سهمگین‌ترین امواج شیوع کرونا را طی ۱۰ روز گذشته تجربه کردیم
سرویس خبر: فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران با بیان اینکه سخت کوشانه و بسیار مجدانه خیز چهارم شیوع این ویروس را به معنای واقعی تجربه می‌کنیم، افزود: طی ۱۰ روز گذشته با سهمگین‌ترین و توفنده‌ترین امواج ناشی از شیوع کرونا از ابتدا تاکنون مواجه بوده ایم.

علیرضا زالی در دیدار با فرمانده انتظامی تهران به مناسبت هفته سلامت افزود: حجم بالای مراجعان سرپایی، بدحال بودن بیماران، تغییر در الگوی مراجعان ، وخامت حال بیماران، اشباع سریع تخت ها، افزایش تخت های مراقب ویژه و تغییر در افزایش شمار مرگ و میرها پیامد های موج چهارم شیوع کرونا است که در روزهای اخیر شاهد آن بوده ایم.

وی تاکید کرد: پیش‌بینی می‌شود این شرایط در تهران حداقل ۱۰ تا ۱۴ روز آینده تغییر شگرفی نداشته باشد و کماکان این شرایط مشقت‌بار و طاقت‌فرسا را که به کادر بهداشت و درمان در حال تحمیل است، شاهد باشیم.

وی ضمن تقدیر از فرمانده انتظامی تهران بزرگ برای همکاری با ستاد مقابله با کرونا در تهران، افزود : حسن تدبیر، مدیریت مدبرانه و نگاه عالمانه و مبتنی بر مسئولیت‌پذیری اجتماعی در تهران بزرگ را توسط فرماندهی انتظامی تهران بزرگ شاهد بوده ایم.

رئیس پلیس تهران هم در این دیدار گفت: یکی از ماموریت های اولویت‌دار نیروی انتظامی تا پایان یافتن این ویروس منحوس، همراهی و کمک به مدافعان سلامت است.

سردارحسین رحیمی با بیان این که در شرایط بسیار سخت و با محدودیت های فراوان، با گذشت ۱۴ ماه از شیوع این پاندمی، کشورمان به برکت زحمتکشان عرصه سلامت سربلند بیرون آمده است ، افزود: دهها واحد صنفی متخلف کرونایی که چندین بار به آنها تذکر داده شد، پلمب شدند و همچنین با جدیت محدودیت های شبانه را اجرا می کنیم.

نسخه مناسب چاپ