افتتاح ۴ پروژه دانشکده پزشکی نیشابور با حضور سخنگوی وزارت بهداشت
 

نیشابور- خبرنگار اطلاعات: خوابگاه دخترانه ۱۵ خرداد، مسجد پیامبر اعظم(ص)، مجموعه فرهنگی و پل پنج دهانه دانشکده علوم پزشکی نیشابور در مجموعه پردیس با حضورمعاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی در مراسمی افتتاح شدند.

رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور در این مراسم گفت: خوابگاه دخترانه ۱۵ خرداد با ظرفیت ۲۸۸ دانشجو با۳۵۰مترمربع زیربنا با اعتبار ۲۶۰ میلیارد ریال ساخته و با اعتبار ۵۰ میلیارد ریال تجهیز شده است.

دکتر محسن عظیمی نژاد افزود: مسجد پیامبر اعظم(ص) و مجموعه فرهنگی دانشکده علوم پزشکی هم با زیربنای ۱۱۰۰ مترمربع با هزینه ۵۰ میلیارد ریال در مجموعه پردیس این دانشکده ساخته و با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال تجهیز شده است.

وی با بیان این که پل پنج دهانه دانشکده علوم پزشکی نیشابور با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال در مجموعه پردیس بر شاخه ای از رودخانه فاروب رومان ساخته شده است ،ادامه داد: محل تامین اعتبار ساخت خوابگاه از بنیاد ۱۵ خرداد و محل تامین اعتبار ساخت موارد دیگر و تجهیز آنها از محل اعتبارات دولتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بوده است.

در پایان مراسم، دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی دانشجویی و سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به همراه مسئولان محلی شهرستان از مرکز فوق تخصصی عطار نیشابوری و بخش انکولوژی و شیمی درمانی مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی ۲۲ بهمن دیدن کرد.

نسخه مناسب چاپ