اجرای رزمایش کمک مومنانه در حرم امام خمینی(ره)
 

شهرری – خبرنگار اطلاعات: دومین مرحله از ششمین رزمایش کمک مومنانه سپاه سیدالشهدا (ع) با اهدای ۳۷هزار بسته معیشتی با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفان، فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران، گروه‌های جهادی و خیران در حرم مطهر امام خمینی(ره) برگزار شد.

در این مراسم ۳۷هزار بسته‌های معیشتی هر کدام به ارزش ۴۰۰هزار تومان شامل برنج، روغن، حبوبات، قند، شکر، ماکارانی، تن ماهی و رب برای توزیع بین نیازمندان به شهرستان‌های استان تهران ارسال شد.

سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در این مراسم با بیان این که اجرای طرح شهید سلیمانی تا پایان کرونا ادامه خواهد داشت، افزود: از روزی که رهبر معظم انقلاب فرمان نهضت کمک‌های مؤمنانه را صادر کردند، بسیج به عنوان خدمتگزار مردم وارد میدان شد و با کمک‌های مردمی به یاری نیازمندان و خانواده‌های بی‌بضاعت شتافت.

وی گفت: طرح شهید سلیمانی در کنترل بیماری کرونا موفق آمیز بود که با مشارکت وزارت بهداشت، دانشگاه‌ها و بسیج در سراسر کشور اجرا شد و اکنون که میزان ابتلا بالا است این طرح تداوم خواهد یافت تا نرخ مرگ و میر کاهش پیدا کند. سلیمانی بابیان این که تصمیم داریم با کمک مردم، تجربه نهضت کمک مؤمنانه را در مورد زندانیان غیرعمد به کار بگیریم،ادامه داد: طرح کمک به زندانیان غیر عمد از آذر ماه سال گذشته آغاز و تاکنون بیش از ۶هزار زندانی غیرعمد آزاد شده اند.

نسخه مناسب چاپ