گل‌محمدی: هر بازی برای پرسپولیس حکم فینال را دارد
 

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت که این تیم می‌تواند همانند فصل گذشته واکنش خوبی بعد از شکست برابر آلومینیوم اراک نشان دهد.

به گزارش تسنیم، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار امروز پرسپولیس با گل‌گهر در هفته چهارم لیگ برتر گفت: ابتدا از طرف خودم و بازیکنان باشگاه پرسپولیس، فوت آقای احسانی‌راد یکی از هواداران عزیزمان را به خانواده ایشان و هواداران تسلیت می‌گویم. در مصاحبه‌های قبلی نیز گفتم هر بازی ما شبیه یک فینال است. با توجه به بازی قبلی که نتیجه خوبی نگرفتیم، انگیزه زیادی برای کسب سه امتیاز داریم. وی ادامه داد: با یکی از تیم‌هایی بازی داریم که می‌تواند یکی از مدعیان قهرمانی باشد. گل گهر شرایط خوبی از لحاظ امکانات، بازیکن و مربی دارد و همه این عوامل مکمل خوبی شدند تا تیم خوبی تشکیل شود.

گل‌محمدی عنوان کرد: با توجه به فشردگی مسابقات بعد از دیدار مقابل آلومینیوم فرصت کافی برای تمرین وجود نداشت و بیشتر ریکاوری و کارهای تاکتیکی بود. سعی کردیم خیلی زود خودمان را پیدا کنیم و شرایط بهتر و تمرکز بیشتری داشته باشیم تا بازی بهتری انجام دهیم و نتیجه خوبی بگیریم. برتری در این مسابقه با توجه حساسیت بازی خیلی برای ما مهم است و باید تلاش بیشتری برای کسب سه امتیاز انجام دهیم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که این تیم همانند دیدار با فولاد که توانست شکست مقابل الهلال را فراموش کند، در دیدار با گل گهر نیز می‌تواند بدون توجه به تبعات شکست مقابل آلومینیوم به میدان برود، گفت: درس گرفتن از شکست و پیدا کردن نقاط ضعف، به ما کمک می‌کند. سال گذشته نیز مقابل آلومینیوم شکست خوردیم، اما توانستیم واکنش خوبی داشته باشیم و ۶ برد متوالی کسب کنیم. می‌توانیم این شرایط را در حال حاضر نیز داشته باشیم، به شرطی که انرژی و تمرکز بیشتری داشته باشیم و نقاط ضعف را زودتر برطرف کنیم. همه چیز بستگی به خودمان دارد. خودمان مشکلاتی داریم و باید با تمرکز بیشتر این مشکلات را برطرف کنیم.

گل‌محمدی در خصوص شرایط بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی سرخپوشان گفت: پنجره فعلاً بسته است، اما طبق صحبت‌های صدری فکر می‌کنم تا امروز یا فردا باز و بدهی کالدرون هم پرداخت شود. تاریخ نقل و انتقالات امروز برای ما تمام می‌شود و فرصتی برای جذب بازیکنی که در شرایط بازی و خوب باشد را نداریم و اگر نقطه ضعفی داریم باید برطرف کنیم. اگر بتوانیم بازیکن خارجی بگیریم باید کسی باشد که با کیفیت بوده و به ما کمک کند.

سرمربی پرسپولیس در خصوص تغییرات ترکیب این تیم در مقابل گل گهر سیرجان گفت: سال گذشته سه مهره اصلی خودمان را از دست دادیم. همه این بازیکنان به غیر از مغانلو سال‌ها در این تیم بودند. شرایط در ابتدا برای مغانلو سخت بود، اما در ماه‌های آخر بعد از چند ماه تازه جا افتاده بود. تغییرات زیادی در این فصل داشتیم و بازیکنان زیادی در فصل نقل و انتقالات و قهرمانی جا به جا شدند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره آخرین شرایط امید عالیشاه و سیامک نعمتی گفت: فعلاً که هر دو مصدوم هستند تا بعد از تعطیلات ببینیم وضعیت چگونه است. باید هر چه سریعتر مصدومیت‌شان برطرف شود و وقت بیشتری بگذارند. هر دو مهره‌های مهمی برای ما هستند و در بازی فردا هر دو نفر را نداریم. باید صبر کنیم تا تعطیلات تمام شود تا به تیم برسند.

نسخه مناسب چاپ