اخبار داخلی
حضور بازیکن کامرونی مدنظر تراکتور در تبریز

«سرج لوکو» بازیکن اهل کامرون برای مذاکره با تراکتور وارد تبریز شد.

این بازیکن کامرونی در پست دفاع راست توانایی بازی دارد و ۲۸ ساله است.

قرارداد این بازیکن کامرونی در صورت تایید کادرفنی و پشت سر گذاشتن تست‌های پزشکی منعقد خواهد شد.

سرج لوکو از آکادمی فوتبال بازیکن پرآوازه کامرونی «ساموئل اتوئو» فوتبالش را آغاز کرده و سابقه بازی در تیم‌های مایورکا، والنسیا، سوموزاس، لوگو، تور لوانته، واسلند بورن و … را در کارنامه دارد.

او همچنین ۳ بازی برای تیم زیر ۲۰ سال و ۶ بازی برای تیم ملی بزرگسالان کامرون انجام داده است.

جواد نکونام در آستانه بازگشت به فولاد

با کنار گذاشتن عبدالله ویسی از هدایت تیم فوتبال فولاد خوزستان، جواد نکونام اصلی ترین گزینه فولادی‌ها برای سرمربیگری است.

بعد از تساوی تیم فوتبال فولاد خوزستان برابر نفت مسجد سلیمان در هفته چهارم، باشگاه فولاد خوزستان اعلام کرد به همکاری با عبدالله ویسی سرمربی این تیم خاتمه داده است.

باشگاه فولاد در بیانیه خود آورده است: «ضمن تقدیر و تشکر از همکاری صمیمانه جناب آقای عبدالله ویسی، هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان پس از دیدار مقابل تیم نفت مسجدسلیمان تصمیم به خاتمه این همکاری نموده و با توجه به ضیق وقت از بین دو گزینه داخلی و یک گزینه خارجی، در اسرع وقت سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان معرفی خواهد شد. لذا از مردم فوتبالدوست استان خوزستان و هواداران دوست داشتنی فولاد انتظار داریم به منظور حمایت از باشگاه خودشان صبورانه و مدبرانه با ما همکاری نمایند.»

جواد نکونام که دو فصل گذشته در فولاد حضور داشت و دو بار این تیم را به سهمیه آسیا رساند، گزینه اصلی نیمکت این تیم است و احتمالاً به زودی با فولاد قرارداد امضا می‌کند.

میزبانی کیش از ۲ رویداد بدنسازی آسیایی

ایران به عنوان میزبان اولین دوره رقابت‌های فیتنس چلنج قهرمانی آسیا و همچنین رقابت‌های کاپ قاره کهن در رشته‌های بادی بیلدینگ، بادی کلاسیک، فیتنس و فیزیک انتخاب شد.

پس از نشست عبدالمهدی نصیرزاده رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ایران در حاشیه مسابقات قهرمانی جهان که به میزبانی اسپانیا در حال برگزاری است با رافائل سانتونخا رئیس فدراسیون بین المللی پرورش اندام، عادل فهیم نایب رئیس فدراسیون جهانی و رئیس کنفدراسیون قاره آفریقا و سایر اعضای هیات رئیسه فدراسیون بین المللی پرورش اندام مقرر شد طی روزهای ۹ تا ۱۲ مارچ ۲۰۲۲ (۱۸ تا ۲۱ اسفند ۱۴۰۰) اولین دوره مسابقات فیتنس چلنج قهرمانی آسیا به میزبانی ایران و در جزیره کیش برگزار شود.

همچنین در این نشست برگزاری اولین دوره رقابت‌های کاپ آسیا در رشته‌های بادی بیلدینگ، بادی کلاسیک، فیتنس و فیزیک نیز در همین تاریخ به میزبانی کیش نیز مورد مواقت قرار گرفت.

نسخه مناسب چاپ