کنفدراسیون فوتبال آسیا:
سختکوشی برای شهرداری سیرجان نتیجه‌بخش بود
 

تهران- ایرنا- کنفدراسیون فوتبال آسیا پس از برتری تیم فوتبال زنان شهرداری سیرجان برابر بنیادکار در جام باشگاه‌های آسیای زنان، نوشت: سخت‌کوشی برای نماینده ایران نتیجه‌بخش بود.

به گزارش ایرنا، کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارشی پس از برتری تیم فوتبال زنان شهرداری سیرجان برابر تیم بنیادکار ازبکستان در گفتگو با مریم جهان نجاتی سرمربی سیرجانی‌ها، نوشت: سخت کوشی برای شهرداری سیرجان نتیجه بخش بود و بنیادکار به آینده نگاه می‌کند. این سایت در ادامه افزود که جهان نجاتی به خاطر این برد به تمجید بازیکنان خود پرداخت و گفت: گل‌های رقیه جلال‌نسب و زهرا علیزاده سبب شد از حریف پیشی بگیریم تا اینکه بنیادکار یک گل را جبران کرد.

شهرداری سیرجان تنها پس از ۶ دقیقه به گل رسید و جهان نجاتی در این زمینه گفت که این باشگاه به خوبی برای مقابله با حریف ازبکستانی خود آماده شده بود و از بازیکنانم برای این پیروزی تشکر می‌کنم. این برد را تقدیم مردم ایران می‌کنیم و این پیروزی نشان می‌دهد که سخت کوشی نتیجه بخش است. نجاتی اضافه کرد: بازی‌های بنیادکار را به خوبی ارزیابی کردیم و این تمرینات و ارزیابی‌ها بسیار مفید بود.

این سرمربی خاطرنشان کرد: به بازیکنانم افتخار می‌کنم که هر کدام نقش‌های متفاوتی داشتند و امروز به خوبی بازی کردند. بازی آسانی نبود اما نقاط ضعف آنها را در جناح چپ شناسایی کردیم و به نفع خود بازی کردیم. اکنون با کسب سه امتیاز در تمرکزمان را روی بازی بعدی مقابل گوکولام کرالای هند می‌گذاریم.

در مقابل سخنان سرمربی سیرجان، سرمربی بنیادکار با اشاره به اینکه انتظار نداشتیم اولین بازی خود را به این شکل ببازیم، گفت: این اولین بار است که در رقابتی در سطح قاره‌ای بازی می‌کنیم و از حضور در اینجا سپاسگزاریم. گرچه شکست خوردیم اما تمرکز ما باید روی بهبود در بازی بعدی باشد.

نسخه مناسب چاپ