اخبار داخلی
رئیس سابق فدراسیون در سفر ورزشی به لهستان!

علی دادگر رئیس سابق فدراسیون تیراندازی به همراه جواد فروغی دارنده مدال طلای المپیک توکیو، احمد نجفی مربی تپانچه و ناصر رسولی سرپرست دبیری فدراسیون تیراندازی راهی مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی به میزبانی لهستان شدند. این مسابقات از ۱۲ تا ۱۹ آبان در حال برگزاری است.

دادگر در شرایطی عازم این مسابقات شده که هیچ مسئولیت و سمتی در فدراسیون تیراندازی ایران ندارد. او ۹ آبان از سمت سرپرستی فدراسیون برکنار شد و مهدی مبینی به عنوان سرپرست جدید این فدراسیون از سوی وزارت ورزش انتخاب شد. با این حال مشخص نیست دلیل و هدف حضور دادگر در این مسابقات چه بوده است و چه ضرورتی داشته است در این سفر که تنها یک ورزشکار اعزام شده، ۳ نفر همراه عازم لهستان شوند.

فدراسیون لهستان، میزبان این مسابقات تنها برای ۳ نفر شرایط سفر و اسکان را فراهم کرده اما با اعزام چهار نفر از فدراسیون تیراندازی ایران هزینه یک نفر باید از محل فدراسیون پرداخت شود. در این شرایط باید دید حضور علی دادگر که هیچ سمتی هم در فدراسیون نداشته در این مسابقات چقدر ضرورت داشته است؟

سامان قدوس در اردوی تیم ملی فوتبال

هافبک تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه برنتفورد انگلیس ساعتی پیش به اردوی تیم ملی در بیروت لبنان ملحق شد.

تیم ملی فوتبال کشورمان روز پنجشنبه ۲۰ آبان ماه به مصاف لبنان می‌رود. سامان قدوس، هافبک ملی پوش برنتفورد انگلیس نیز به جمع ملی پوشان در لبنان اضافه شده است.

سامان قدوس در بازی تیم برنتفورد برابر نوریچ در هفته دوازدهم لیگ برتر انگلیس پاس گل به هم تیمی خود داد، اما در نهایت یاران او شکست خوردند.

قدوس در لیگ انگلیس عملکرد خوبی داشته و همین موضوع باعث شده است که اسکوچیچ این بازیکن را به تیم ملی دعوت کند.

حضور رئیس و دبیرکل کمیته ملی المپیک مجارستان در ایران

رئیس و دبیرکل کمیته ملی المپیک مجارستان به منظور دیدار با مسئولان کمیته ملی المپیک ایران به تهران سفر کردند.

«کریستیان کولکسار» و «بالینت ویکاسی» رئیس و دبیرکل کمیته ملی المپیک مجارستان همراه با رئیس فدراسیون شنای این کشور به منظور دیدار با مسئولان ورزش ایران دیشب وارد تهران شدند.

مسئولان کمیته ملی المپیک مجارستان با هیأت همراه امروز از آکادمی ملی المپیک بازدید می‌کنند و سپس با حضور در محل کمیته ملی المپیک از موزه ملی ورزش المپیک و پارالمپیک بازدید خواهند داشت.

آنها ضمن دیدار با صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک، تفاهم نامه ای امضا می کنند.

رئیس و هیأت همراه کمیته ملی المپیک مجارستان ضمن دیدار با حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان با جمعی از رؤسای فدراسیون‌های مختلف ورزشی نیز دیدار خواهند داشت.

مصاف ۵۸۴ تکواندوکار مرد در مسابقات

آزاد کشوری

رقابت‌های تکواندوی آزاد کشوری مردان از روز شنبه ۲۲ آبان ماه به مدت ۴ روز در تهران برگزار می‌شود.

مسابقات آزاد کشوری جوانان و بزرگسالان مردان (مرحله اول انتخابی تیم ملی) با حضور ۵۸۴ تکواندوکار، روز‌های ۲۲ تا ۲۵ آبان‌ماه در فدراسیون تکواندو برگزار می‌شود.

این رقابت‌ها در هشت وزن (۵۴-، ۵۸-، ۶۳-، ۶۸-، ۷۴-، ۸۰-، ۸۷- و ۸۷+ کیلوگرم) انجام خواهد شد.

نسخه مناسب چاپ