هفته ششم لیگ دسته اول فوتبال
صعود ملوان به صدر با پیروزی در داربی شمال
هفته ششم لیگ دسته اول فوتبال ایران امروز با ۹ دیدار پیگیری شد که در نخستین‌ دیدار، رایکا بابل با یک گل، آرمان گهر را شکست داد.

به گزارش ایسنا، قشقایی شیراز در خانه برابر تیم رده دومی شهرداری همدان به تساوی بدون گل دست پیدا کرد تا همدانی‌ها همچنان بدون شکست باقی بمانند.

ملوان بندر انزلی که به دلیل حضور هوادارانش در ورزشگاه، دیدارش با شهرداری آستارا با تأخیر برگزار شد، توانست داربی شمال را با یک گل از حریف خود ببرد و صدرنشین لیگ یک شود. خیبر خرم‌آباد، این هفته هم نتوانست به پیروزی دست پیدا کند و در دقایق پایانی با به ثمر رساندن گل تساوی مقابل خوشه طلایی ساوه، به تساوی ۲ بر ۲ رسید. مس کرمان هم در حالی که تا لحظات پایانی برابر استقلال ملاثانی با یک گل عقب بود، به تساوی یک بر یک دست پیدا کرد. مس شهر بابک در خانه با یک گل سایپا را شکست داد و به روند خوب خود ادامه داد. ویستاتوربین تهران در پرگل‌ترین بازی هفته برابر ماشین‌سازی قرار گرفت و این تیم را با نتیجه ۴ بر یک این تیم تبریزی را شکست داد. پارس جنوبی جم بالاخره به اولین پیروزی خود دست پیدا کرد و با یک گل شمس آذر قزوین را مغلوب کرد و استقلال خوزستان با نتیجه ۳ بر صفر برابر شاهین بوشهر ته جدولی به برتری رسید.

در جدول رده‌بندی، ملوان با ۱۴ امتیاز صدرنشین است و قشقایی با ۱۳ و شهرداری همدان با ۱۲ در رده‌های بعدی قرار دارند.

نسخه مناسب چاپ