اخبار داخلی
سرمربیان تیم‌های کشتی فرنگی جوانان و نوجوانان انتخاب شدند

حمید باوفا به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان و محسن سوریان به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان انتخاب شدند.

فدراسیون کشتی ایران با توجه به سوابق و تجربه کاری، حکم هایی آقایان: حمید باوفا و محسن سوریان را به ترتیب به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان و سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان انتخاب شدند.

حمید باوفا که سابقه سرمربیگری تیم ملی کشتی فرنگی جوانان را درکارنامه خود دارد این‌بار به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان و همچنین محسن سوریان که سابقه مربیگری تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان و سرمربیگری و مربیگری در لیگ برتر کشتی را در کارنامه کاری خود دارد این‌بار به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان انتخاب شد.

پاسخ به شایعات درباره پرونده استراماچونی

معاون حقوقی باشگاه استقلال در واکنش به اخبار کذبی که درباره پرونده استراماچونی مطرح می‌شود، توضیحاتی را ارائه داد.

فرشید سمیعی، معاون حقوقی باشگاه استقلال در مصاحبه با سایت رسمی باشگاه استقلال گفت: «از رسانه‌ها انتظار داریم که به جای انتشار اخبار غیرواقعی درخصوص پرونده استراماچونی، اجازه بدهند تیم وکلا به همراه کارشناسان حقوقی باشگاه استقلال کار تخصصی خود را در آرامش انجام دهند.»

سمیعی درباره نحوه اطلاع‌رسانی به هواداران درباره این پرونده افزود: «پس از صدور رأی قطعی، رأی اصداری به همراه متن کامل قرارداد منتشر خواهد شد تا هواداران متوجه شوند چه قراردادی با چه مفاد و موادی منعقد شده و از چنین قراردادی به چه کیفیتی دفاع شده است.»

بازگشت بازیکن کامرونی تراکتور به کشورش

سرج لوکو، بازیکن کامرونی مد نظر تیم فوتبال تراکتور به علت رد شدن در تست‌های پزشکی به کشورش برگشت.

سرج لوکو، بازیکن اهل کامرون که مدتی پیش برای عقد قرارداد با باشگاه تراکتور در تبریز حضور یافته بود، در تست‌های پزشکی مرکز ایفمارک به علت مشکلات قلبی رد شد و نتوانست با سرخپوشان تبریزی قرارداد ببندد.

هوشنگ نصیرزاده، عضو هیئت مدیره باشگاه تراکتور اعلام کرد که قرار است برای این بازیکن کمیسیون پزشکی تشکیل شود و نظر نهایی را این کمیسیون درباره لوکو اعلام می‌کند.

در حالی که گفته می‌شود کمیسیون پزشکی سلامت بازیکن کامرونی را تأیید نکرده است، اما هوشنگ نصیرزاده اعلام کرد که باشگاه تراکتور برای این بازیکن کمیسیون پزشکی تشکیل نداده و او با نظر مرکز ایفمارک به کشورش بازگشته است.

نعمتی رئیس کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی پارالمپیک شد

اعضای کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی پارالمپیک در نخستین نشست خود «زهرا نعمتی» را به عنوان رئیس این کمیسیون انتخاب کردند. نخستین نشست کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی پارالمپیک دیروز با حضور اکثریت اعضا و در محل کمیته ملی پارالمپیک برگزار شد.

در این نشست زهرا نعمتی، سمیرا ارم، جواد حردانی، داود علی‌پوریان، صادق بیگدلی، احمدرضا شاه‌حسینی و صادق کلهر حضور داشتند و سجاد محمدیان و غلامرضا رحیمی غایب بودند.اعضای حاضر در کمیسیون ورزشکاران، زهرا نعمتی را به عنوان رئیس و صادق بیگدلی را به عنوان دبیر کمیسیون انتخاب کردند.

نسخه مناسب چاپ