ماجرای قرارداد ۴۰۰ میلیونی کامران قاسمپور و مصدومیت ناگهانی!
 

دارنده مدال طلای جهان علی‌رغم دریافت کل مبلغ قرارداد از مسئولان تیم کشتی صنایع مازندران، می‌گوید به دلیل آسیب‌دیدگی نمی‌تواند در مرحله نهایی برای این تیم کشتی بگیرد!

به گزارش ایسنا، کامران قاسمپور دارنده مدال طلای کشتی آزاد جهان، پس از حضور در رقابت های جهانی نروژ، قرارداد خود را با تیم صنایع مازندران با سرمربیگری رضا یزدانی برای حضور در لیگ برتر کشتی آزاد امضاء کرد.

کشتی گیر جویباری تیم ملی پس از پیوستن به تیم صنایع، گفت: “حقیقت امر این است که من همیشه خودم را بدهکار مردم شهر جویبار می دانم و همواره مترصد فرصتی بودم تا دینم را به همشهریانم ادا کنم، به همین خاطر نیز وقتی تیم صنایع مازندران در لیگ شرکت کرد با وجود پیشنهادات دیگر تصمیم گرفتم برای این تیم جویباری کشتی بگیرم”.

قاسمپور برای پیوستن به تیم صنایع قراردادی را به مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان امضا کرد و نکته جالب اینکه، مسئولان تیم صنایع برای احترام هر چه بیشتر به این کشتی گیر و حفظ جایگاه او، کل مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان را در زمان امضای قرارداد و پیش از حضور وی در رقابت های لیگ، به این کشتی گیر ملی پوش پرداخت کردند.

اما در شرایطی که زمان زیادی تا برگزاری مرحله نهایی لیگ کشتی آزاد باقی نمانده، قاسمپور به یکباره از مصدومیت خود در جریان تمرین در باشگاه جویبار خبر داد و اعلام کرده بنا بر نظر پزشکان به علت آسیب دیدگی نمی تواند در مرحله نهایی برای تیم صنایع به میدان برود! این در حالی بود که همزمان با این موضوع، حسن یزدانی و آرتور نایفونوف روسی برای حضور در نیمه نهایی لیگ با دیگر تیمها قرارداد بستند و با توجه به اینکه قاسمپور در لیگ در وزن ۸۶ کیلوگرم مسابقه داده، احتمال رویارویی این سه کشتی‌گیر با هم می توانست زیاد باشد.

با اتفاقات رخ داده، مسئولان تیم صنایع به شدت ناراحت هستند و بر همین اساس نیز در صورتیکه قاسمپور در مرحله نهایی برای این تیم به میدان نرود، شنیده می شود مسئولان تیم صنایع قصد دارند از او به کمیته انضباطی فدراسیون کشتی شکایت کنند و بر اساس بندهای گنجانده شده در قرارداد، نسبت به گرفتن ضرر و زیان اقدام کنند.

نسخه مناسب چاپ