معاون رئیس‌جمهوری: سال آینده زمان شکوفایی اقتصادی خواهد بود
بندرعباس ـ خبرنگار اطلاعات: معاون اقتصادی رئیس‌ جمهوری گفت: سال ۱۴۰۱، سال شکوفایی اقتصادی و گره گشایی از مشکلات معیشتی مردم و محرومیت زدایی از استان هرمزگان و سایر استان‌های کشور خواهد بود‎.

محسن رضایی پس از نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان هرمزگان در جمعبندی خود از سفر یک روزه به این استان افزود: امیدواریم همه کمک کنند تا مسأله معیشت مردم و محرومیت‌هایی که در هرمزگان و استان‌های دیگراست، هرچه زودتر برطرف شود و سال آینده شاهد اتفاق‌های خوبی برای کشور باشیم‎.

‎وی با اشاره به دیدار از اسکله و انبارهای بندر شهید رجایی تأکید کرد: هدف ما در دولت سیزدهم این است که حمل کالا را یکسره کنیم تا کالاها به صورت مستقیم از کشتی تخلیه شود و بر روی وسیله حمل کننده قرار گیرد و به مقصد استان‌ها ارسال شود‏‎.

‎معاون اقتصادی رئیس‌جمهوری اظهارداشت: باید اطلاعات کشتی‌ها قبل از رسیدن به بندرگاه بلافاصله ثبت و وارد سامانه شود و به محض اینکه وارد بندرگاه شد، با کمترین توقف بارها تخلیه شود و از طریق ریل و ماشین اقلام به دست مردم برسد‎. ‎

*اهدای ۵۰ دستگاه لپ تاپ به دانشجویان ایتام شهرستان جاسک

کمیته امداد با همکاری مؤسسه خیریه عترت بوتراب ۵۰ دستگاه لپ تاپ به دانشجویان ایتام شهرستان جاسک اهدا کرد‎.

‎مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان در این باره گفت: ارزش لپ‌تاپ‌های اهدا شده یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است‎. ‎جلیل تراهی افزود: با همکاری مؤسسه خیریه عترت بوتراب به ۴ زوج جوان دانشجو از خانواده‌های ایتام تحت حمایت کمیته امداد جاسک نیز ۲۰ میلیون تومان به عنوان کمک هزینه ازدواج اهدا شد‎.

‎مدیرکل کمیته امداد هرمزگان گفت: هیچ دانش آموز و دانشجویی نباید به دلیل مشکلات مالی از تحصیل باز بماند.در شهرستان جاسک ۲ هزار و ۱۵۰دانش آموز و ۱۴۰ دانشجو تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند.‏

نسخه مناسب چاپ