زور تراکتور و فولاد به هم نرسید
دیدار تیم‌های فولاد و تراکتور از هفته هفتم لیگ برتر با تساوی به اتمام رسید. تیم‌های فولاد خوزستان و تراکتور دیروز در هفته هفتم لیگ برتر به مصاف هم رفتند که این مسابقه در نهایت با تساوی بدون گل تمام شد.شاگردان جواد نکونام که از زمان بازگشت این مربی در دو بازی متوالی برنده شده بودند، با این تساوی ۱۱ امتیازی شده و به رده هشتم صعود کردند.همچنین تراکتوری‌ها هم با ثبت سومین بازی بدون شکست خود با هدایت زونیمیر سولدو ۸ امتیازی شده و در جایگاه دهم قرار گرفت.

تساوی آلومینیوم و ذوب‌آهن

دیدار دو تیم آلومینیوم و ذوب‌آهن با تساوی بدون گل به پایان رسید. این دیدار در حالی بدون گل تمام شد که هر دو تیم موقعیت‌هایی روی دروازه یکدیگر خلق کردند اما دروازه‌بان‌های دو تیم مانع گلزنی حریف شدند.آلومینیوم با این تساوی ۱۳ امتیازی شد و در رده پنجم باقی ماند و در مقابل، ذوب‌آهن ۱۰ امتیازی شد و موقتا جای فولاد را در رده هشتم گرفت.

شهرخودرو بالاخره امتیاز گرفت

تیم فوتبال شهرخودرو برابر فجرسپاسی به تساوی بدون گل دست یافت. در ادامه هفتم لیگ برتر فوتبال ایران و در مشهد، تیم فوتبال شهرخودرو میزبان فجرسپاسی بود که در پایان ۹۰ دقیقه تلاش، دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند تا شاگردان میثاقیان پس از چهار شکست متوالی، بالاخره بتوانند امتیاز بگیرند و به دومین امتیاز خود در لیگ بیست و یکم دست پیدا کنند.

نسخه مناسب چاپ