جشنواره فیلم فجر فردا در اصفهان ، مشهد و زاهدان گشایش می یابد
سرویس شهرستان ها: همزمان با برگزاری چهلمین جشنواره فیلم فجر در تهران، این جشنواره فردا در اصفهان ،مشهد و زاهدان گشایش می یابد.

به گزارش خبرنگار ما در اصفهان، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با بیان این که این جشنواره تا ۲۲ بهمن ماه ادامه دارد افزود: از ۲۲ اثر سودای سیمرغ جشنواره فیلم فجر، ۱۶ اثر توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان تامین شده و ۶ اثر دیگر هم در صورت رضایت اتحادیه تهیه کنندگان کشور توسط بخش خصوصی و پردیس های سینمایی خریداری و در پردیس سینمایی سی تی سنتر، سینما ساحل و همچنین سینما فلسطین اکران خواهند شد.

حجت الاسلام رمضانعلی معتمدی با بیان این که بلیط این فیلم ها به صورت آنلاین از طریق سامانه های سینما تیکت، ایران تیکت و گیشه ۷ عرضه می شود افزود: این جشنواره با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی و با ۶۰ درصد ظرفیت سالن های سینمایی برگزار می شود.

همچنین نوزدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد از فرداتا ۲۲بهمن در ۸سینمای این شهر برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار ما در مشهد، محمد حسین زاده مدیرکل ارشاد خراسان رضوی در جمع خبرنگاران گفت: ۱۶فیلم از بین ۲۲فیلم برای استان ها قطعی شده است، اما امیدواریم با رایزنی های انجام شده با تهیه کنندگان بتوانیم ۲۲فیلم را اکران کنیم که با ظرفیت ۲۵تا ۳۰درصدی پذیرای مردم خواهیم بود.

زاهدان هم از فردا میزبان ۱۶ فیلم این جشنواره خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ما در زاهدان ،همزمان با چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر و دهمین جشنواره فیلم استانی ،۱۶فیلم بخش سودای سیمرغ در سینما های هلال واشراق زاهدان اکران می شود.

نسخه مناسب چاپ