تقدیم هدایای رهبر معظم انقلاب به قهرمانان پارالمپیک توکیو در قم و البرز
 

سرویس شهرستان ها: هدایای رهبرمعظم انقلاب به قهرمانان کشورمان ساکن در استان های قم والبرز که دررشته های والیبال نشسته و وزنه برداری در پارالمپیک ۲۰۲۰توکیو مدال کسب کرده بودند، اهدا شد.

به گزارش ایرنا، حسین گلستانی و سیدحسین حسینی مدال‌آوران پارالمپیک ۲۰۲۰توکیو در رشته والیبال نشسته طی آیینی در قم ،در مراسمی هدایای رهبر معظم انقلاب را دریافت کردند و مورد تجلیل قرار گرفتند.

در این آیین با اهدای ۴ سکه تمام بهار آزادی، انگشتری و چفیه از طرف رهبر معظم انقلاب به هر کدام از ۲ قهرمان والیبال نشسته ایران، توسط آیت الله سید محمدسعیدی از آنان قدردانی به عمل آمد و همچنین از پدر شهید علیدوست هم تجلیل شد.

اهدای لوح سپاس به قهرمانان پارالمپیک درالبرز

همچنین لوح سپاس و جوایز دفتر رهبر معظم انقلاب توسط نماینده ولی فقیه در استان البرز، استاندار و رئیس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان به ۲قهرمان پارالمپیک ۲۰۲۰توکیو در شهرستان فردیس اهدا شد. مهرزاد مهروان عضو تیم ملی والیبال نشسته در پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ و امیر جعفری قهرمان وزنه برداری پاراالمپیک توکیو لوح های سپاس دفتر رهبر معظم انقلاب را از دستان آیت الله سیدمحمد مهدی حسینی همدانی نماینده ولی فقیه در استان دریافت کردند و مورد تجلیل قرار گرفتند.

آیت الله سید محمد مهدی حسینی همدانی نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج گفت: لوح سپاس رهبر معظم انقلاب به پاس تلاش و جدیت این ورزشکاران اهدا می شود؛ ورزشکارانی همچون مهرزاد مهروان و امیر جعفری الگویی شایسته برای جوانان هستند و امید و نشاط را در جامعه تقویت می کنند.

نسخه مناسب چاپ