اخبار کوتاه
 

طارمی جانشین آقای گل پرتغال می‌شود؟

لوییز دیاز از جمع یاران پورتو خارج شده و ۶ بازیکن در شمار کسانی هستند که شانس رسیدن به عنوان آقای گلی او را دارند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، لوییز دیاز با به ثمر رساندن ۱۱ گل، بهترین گلزن لیگ پرتغال در فصل گذشته شده ، او اکنون به باشگاه لیورپول پیوسته است.

صفحه اینستاگرام پرتغال تی وی اسپورت با انتشار پستی مهدی طارمی را در بین بازیکنانی قرار داد که ممکن است پس از لوییز دیاز به عنوان آقای گلی لیگ پرتغال برسند. پرتغال تی وی اسپورت با انتشار این پشت از مردم خواست که پیش بینی کنند از میان ۶ بازیکن معرفی شده، کدام بازیکن قرار است بهترین گلزن لیگ شود.

مهدی طارمی، پدرو گونسالوش، داروین نونیز، پابلو سارابیا، اتاویو و ریکاردو هورتا ۶ بازیکن معرفی شده توسط این صفحه هستند که احتمال دارد به آقای گلی لیگ پرتغال دست پیدا کنند.

تعجب سرمربی هال‌سیتی از توانایی «صیادمنش»

سرمربی جدید تیم فوتبال هال‌سیتی گفت: اللهیار صیادمنش از همان جلسه اول تمرین ارتباط خوبی با اعضای تیم برقرار کرد و من از نحوه سازگاری سریع او متعجب شدم.

به گزارش ایرنا، «شوتا آرولادزه» سرمربی جدید و گرجستانی تیم هال‌سیتی در گفتگو با سایت هال‌لایو درباره عملکرد «اللهیار صیادمنش» در تمرینات این تیم اظهار داشت: از نحوه سازگاری او به این زودی متعجب شدم. زبان انگلیسی او به اندازه کافی خوب است و از همان جلسه اول ارتباط خوبی با دیگر بازیکنان برقرار کرد.

سرمربی هال سیتی عنوان کرد: این چیزی است که ما از طرف خود انتظار داریم تا به سرعت خودش را تطبیق دهد. اگر جلسه فردا خوب پیش برود، قطعا صیادمنش را برای بازی بعدی به تیم اضافه می‌کنم. امیدوارم در بازی بعدی حتما از او استفاده کنم.

اللهیار صیادمنش هفته پیش با قراردادی یک ساله و قرضی از باشگاه فنرباغچه به هال‌سیتی پیوست. این تیم انگلیسی در چمپیونشیپ (سطح دوم فوتبال انگلیس) حضور دارد و در حال حاضر نوزدهم است.

نسخه مناسب چاپ