وزیر اطلاعات: امنیت باید متکی بر مردم باشد
سرویس شهرستان ها: وزیر اطلاعات تاکید کرد: امنیت باید متکی بر مردم باشد، اگر امنیت مردم پایه باشد، موفقیت هم ایجاد خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین خطیب در جلسه شورای تأمین سیستان و بلوچستان با بیان این که دهه فجر انفجار نور بود، افزود: امام راحل (ره) با قدرت الهی و با نفس قدسی شان توانستند با تکیه به قدرت لایزال الهی پرچم لااله‌الاالله را در سراسر دنیا برافراشته کنند.

به گزارش ایسنا، تاکید کرد: این انقلاب و این نهضت مدیون خون شهدا و مرهون حضور موثر مردم، استقامت، صبوری، تلاش و جهاد همه قشرها، اقوام و مذاهب این کشور است. وزیر اطلاعات افزود: امروز شاهدیم که با همه فتنه‌ها ، توطئه‌ها ، تجزیه طلبی‌ها، فعالیت‌های تروریستی ، دسیسه‌ گروهک‌ها، و به ویژه فتنه‌گری‌های رژیم صهیونیستی و همچنین اقدامات وسیع و گسترده آمریکا، به لطف خدا و با رهبری‌های رهبر حکیم‌مان سربلند در ایران، منطقه و دنیا هستیم.

وی ادامه داد: به ‌رغم این که دشمن تلاش داشت این انقلاب و نهضت را از درون و در کشور ما پر هزینه و با توطئه‌ها مواجه کند، محور مقاومت گسترش پیدا کرده و شکل گرفته است. وزیر اطلاعات تاکید کرد: باید برای آسایش این مردم و بخصوص مردم غیور و شهید پرور استان سیستان و بلوچستان و در جهت اشتغال، معیشت، اقتصاد و آنچه که نیاز امروز جامعه است تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه دولت سیزدهم، دولتی مردمی است افزود: این دولت، همههمت و تلاش خود را در جهت رشد اقتصادی و اشتغال مردم این استان و رفع مشکلات معیشتی و اجتماعی سیستان و بلوچستان به کار گرفته است. همچنین در این جلسه مدرس خیابانی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: امروز با انسجامی که در تمامی مجموعه‌ها وجود دارد این استان از لحاظ شاخص‌های امنیتی در حد قابل قبولی است. بنا به این گزارش، وزیر اطلاعات همچنین در سفر به استان سیستان و بلوچستان با حضور در گلزار شهدای زاهدان به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.

نسخه مناسب چاپ