اخبار داخلی
نشست برنامه‌ریزی جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲

دیروز نشست ستاد هماهنگی و برنامه‌ریزی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با حضور شهاب عزیزی خادم، رئیس فدراسیون، علی فروغی، مدیر شبکه ۳ سیما، حمیدرضا آصفی، مشاور امور بین الملل و احمد رضا براتی، عضو هیات رئیسه برگزار شد.

در این نشست مقرر شد که جلسات این ستاد از این پس به صورت فشرده و پررنگ تر برگزار شود و با توجه به اینکه جام جهانی ٢٠٢٢ در منطقه خاورمیانه برگزار خواهد شد و فاصله نزدیک ایران و قطر و نزدیکی تعاملات فرهنگی و بومی، برنامه ریزی دقیق تری برای حضور تماشاگران در جام جهانی صورت پذیرد. همچنین در راه آماده سازی تیم ملی فوتبال کشورمان، تمام برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شده و نیازمندی های سخت افزاری و نرم افزاری تیم برطرف شود.

مقرر شد تا در جلسات آتی با توجه به بحث های پشتیبانی و لجستیکی از مسئولان در دستگاه‌های مختلف دعوت به عمل آید تا در این نشست ها حضور داشته باشند.

افتتاح پروژه‌های عمرانی و ورزشی در دهه فجر

وزارت ورزش و شرکت توسعه پروژه‌های مختلفی را در دهه مبارک فجر افتتاح خواهند کرد.

شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در نظر دارد به مناسبت دهه مبارک فجر پروژه‌های مختلف ورزشی را افتتاح کند. کل پروژه‌های سال ۱۴۰۰ حدود ۶۲۱ پروژه بوده که ۲۲۶ پروژه در دهه فجر افتتاح می‌شود. مبلغ کل هزینه‌های صورت گرفته هم ۶۲۲ میلیارد تومان بوده است.

از این بین ۲۱۱ پروژه ملی و استانی است که شامل ۵۹ پروژه شهری و ۱۵۲ پروژه روستایی می‌شود. از این تعداد ۲۰۸ پروژه در هفته دولت افتتاح و ۴ پروزه توسط سرعت توسعه تکمیل شد. ۱۸۳ پروژه هم در هفته تربیت‌بدنی به بهره‌برداری رسید. ۴۰۹ میلیارد تومان برای این پروژه‌ها هزینه شده است.

کل پروژه‌های قابل افتتاح توسط شرکت توسعه هم ۱۵ پروژه با ۲۱۳ میلیارد تومان است.

گرشاسبی: باید ترکیب فولاد خوزستان را بهتر کنیم

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: حردانی در فصل جاری در قرارداد خود بند اضافه کرده بود که او با پرداخت مبلغی می‌تواند به صورت یکطرفه قرارداد خود را فسخ کند.

حمیدرضا گرشاسبی درباره فعال بودن باشگاه فولاد در نقل و انتقالات اظهار داشت: همانطور که همه می‌دانند ما در شرایط فعلی به عنوان نماینده ایران باید در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنیم و وظیفه ما این است که ترکیب تیم را بهتر کنیم.

گرشاسبی ادامه داد: از زمانی که پنجره نقل و انتقالات ما باز شده زمزمه رفتن او شنیده می‌شد و این بازیکن به سرمربی تیم هم اعلام کرد که خواستار جدایی است و طی صحبتی که با نکونام داشتیم قرار بر این شد که او را معاوضه کنیم.

مدیرعامل باشگاه فولاد، در مورد آخرین وضعیت مظاهری اظهار داشت: :ما پس از چند جلسه و هماهنگی با باشگاه استقلال برای به خدمت گرفتن رشید مظاهری به توافق نهایی رسیدیم اما چند روز بعد کادر فنی ما با حضور دروازه بان استقلال مخالفت کرد و باعث شد قرارداد او محقق نشود.

نسخه مناسب چاپ