سردار اشتری: برخورد با اوباش محکمتر از قبل ادامه می‌یابد
 

سرویس خبر: فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه خون شهید «علی اکبر رنجبر» اثرات زیادی داشت، گفت: برخورد با اراذل و اوباش محکمتر از قبل برای تامین امنیت مردم ادامه خواهد داشت‏‎.

‎سردار حسین اشتری در دیدار با تولیت آستان مقدس حرم مطهر شاه چراغ (ع) با تبریک و تسلیت شهادت سرهنگ دوم «علی اکبر رنجبر» اظهار داشت: خوشبختانه با تلاش‌های شبانه روزی کارکنان انتظامی استان فارس قاتل در کمترین زمان ممکن دستگیر و سبب خوشحالی مردم، مسئولان و خانواده این شهید عزیز شد‏‎.

‎وی ادامه داد: پس از شهادت شهید رنجبر همه مردم، مسئولان و ائمه جمعه در سراسر کشور ابراز همدردی کردند که این برای ما بسیار ارزشمند بود‎.

‎فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: خون این شهید بزرگوار اثرات زیادی داشت و این موضوع مسئولیت ما را بیشتر و دو چندان می‌کند‏‎.

‎سردار اشتری با اشاره به این که همکاران ما در اقصی نقاط کشور با روحیه جهادی و انقلابی کار خود را ادامه می‌دهند، افزود: برخورد با اراذل و اوباش محکم‌تر از قبل ادامه خواهد داشت‎.

‏ وی همچنین در دیدار با خانواده شهیدسرهنگ علی اکبر رنجبر گفت: همه همکاران ما در مجموعه نیروی انتظامی عزم خود را برای مقابله با اراذل و اوباش جزم کرده‌اند و اجازه نخواهیم داد کسی به مال و ناموس مردم تجاوز کند‎.

‎او از مردم خواست در شناسایی اراذل و اوباش با پلیس همکاری داشته باشند تا بتوان به صورت ویژه و با شدت و قدرت با مخلان نظم و امنیت برخورد کرد‎.

‎سرهنگ دوم علی اکبر رنجبر، جانشین رئیس پاسگاه انتظامی بیدزرد استان فارس چهارشنبه شب بر اثر ضربه سلاح سرد یکی از اراذل از ناحیه گردن به شدت مجروح شد و بر اثر خونریزی شدید به شهادت رسید‏‎.

نسخه مناسب چاپ