سردار اشتری: امنیت مطلوب و پایدار در مرزها برقرار است‏
زاهدان ـ خبرنگار اطلاعات: فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی در جریان دیدار از یگان‌های انتظامی مستقر در ایرانشهر گفت:در پی تلاش‌های شبانه‌روزی نیروهای امنیتی، مرزها و شهرستان‌های استان سیستان و بلوچستان از امنیت خوبی برخوردارند.

سردار حسین اشتری گفت: حضور دشمنان در کشورهای منطقه و افغانستان با ایجاد توطئه‌های گوناگون، ظلم به مردم منطقه بوده و این اقدامات نه فقط هیچ امنیتی ایجاد نکرده، بلکه سبب نا امنی شده است و در نهایت آمریکایی‌ها با سرافکندگی از این کشور خارج شدند‎.

‎وی با بیان این که جمهوری اسلامی با مرزهای گسترده سرزمینی و همجواری با کشورهایی که با حضور بیگانگان اثرات مخربی در منطقه داشتند، افزود: روزانه تکاوران و کارکنان انتظامی در سراسر مرزهای کشور و به ویژه در جنوب شرق و استان سیستان و بلوچستان به طور پیوسته با قاچاق مواد مخدر، ورود سلاح و تحرکات اشرار در جدال و مقابله هستند و اینها همه به دلیل حضور بیگانگان در منطقه است‎.

‎اشتری با بیان این که جرائم در منطقه کاهش یافته و احسان امنیت بالا رفته است، ادامه داد: همکاری خوب مردم و به ویژه ریش‌سفیدان و سران طوایف سبب ارتقای امنیت در منطقه شده است که جای قدردانی دارد‏‎.

نسخه مناسب چاپ