اخبار کوتاه
 

شمارش معکوس برای جدایی رونالدو از منچستریونایتد

به گزارش رسانه‌های انگلیسی ستاره پرتغالی تیم فوتبال منچستریونایتد تابستان امسال اولدترافورد را ترک می‌کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، کریستیانو رونالدو در حال برنامه ریزی برای مذاکره با مدیر برنامه‌های خود و گفتگو درباره آینده اش در منچستریونایتد است و ممکن است تابستان امسال این باشگاه را ترک کند.

تلگراف نیز در خبری از هری کین به عنوان جانشین رونالدو نام برد. این رسانه انگلیسی گزارش داد در صورتی که مائوریسیو پوچتینو هدایت منچستریونایتد را بپذیرد از سران این تیم می‌خواهد هری کین را به خدمت بگیرند. یونایتد علاقه زیادی به جذب کین دارد. منچسترسیتی تابستان گذشته با ۱۳۰ میلیون پوند تلاش کرد او را به خدمت بگیرد، اما موفق نشد سران تاتنهام را به فروش او متقاعد کند و طبق گزارش‌ها از انجام ندادن تلاش‌های متمرکز و بیشتر برای جذب او پشیمان است.

پیشتر سایت لیورپول در مطلبی نوشت که این باشگاه به دنبال رفع موانع برای انتقال رونالدو به آنفیلد است.

انریکه به گزینه های مربیگری در یونایتد اضافه شد

لوئیس انریکه در فهرست نامزدهای منچستریونایتد برای تبدیل شدن به سرمربی دائمی این باشگاه در تابستان امسال قرار گرفت.

به گزارش ایسنا، این مربی ۵۱ ساله که در سال ۲۰۱۵ بارسلونا را به قهرمانی در لیگ قهرمانان، لالیگا و کوپا دل ری رساند، به همراه مائوریسیو پوچتینو سرمربی پاری سن ژرمن و اریک تن هاگ سرمربی آژاکس مورد توجه مالکان یونایتد و خانواده گلیزر قرار گرفته است. منابع گفته اند که سایر مربیان در حال ارزیابی هستند اما لوئیز انریکه، پوچتینو و تن هاگ نام هایی هستند که در این مرحله بیشتر مورد توجه یونایتد قرار دارند.

احتمال جلوگیری آمریکا از ورود جوکوویچ به خاک این کشور

ممکن است آمریکا همانند استرالیا مانع از ورود نواک جوکوویچ به خاک این کشور برای شرکت در تورنمنت تنیس شود.

به گزارش تسنیم، نواک جوکوویچ که به دلیل عدم تزریق واکسن کرونا نخستین گرنداسلم سال ۲۰۲۲ به میزبانی استرالیا را پس از حواشی گسترده‌ از دست داده بود شاید به همین دلیل از شرکت در تورنمنت ایندیان ولز آمریکا هم منع شود. نام بهترین تنیسور جهان در فهرست شرکت کنندگان ایندیان ولز قرار دارد اما ممکن است در بدو ورود به خاک آمریکا به دلیل وضعیت واکسیناسیونش با مشکل مواجه شود.

نسخه مناسب چاپ